Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran főztök tejbegrí...

Milyen gyakran főztök tejbegrízt vagy tejberizst a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok


Én nádcukorral készítem, de nem "öntöm" (bár a múltkor sikerült, mert kiszakadt a zacskó). Teszek bele egy picit, ezen kívül fahéjat és gyümölcsöt vagy olyan pudingport egy keveset (csak a színe kedvéért), amit ehet a gyerek.

A bölcsiben egyik héten tejbegríz, másik héten tejberizs van, általában csütörtökönként, én viszem a gyerekemnek a kaját, tehát nálunk ezért is van rendszeresen.

2012. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A cukor nem kötelező bele. Én nem is teszek bele, max 1-2 kiskanállal. És a lányom nem szereti kakaóval, gyümölcs pürét szoktam rátenni.
2012. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A lányomnak 2 dl tejből csinálom, 1 kk cukorral és beleturmixolok egy banánt. Nagy ritkán kap ilyet, amikor nincs itthon semmi és nincs kedvem főzni.

Amúgy szerintem nem gáz ha néha az ember (és a gyerekek!!) édeset eszik vacsorára vagy ebédre. Nem kell MINDIG tökéletesen egészséges dolgokat enni!

2012. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi is ritkán eszünk, kb. havi 1x és pont azért, mert szerintem sem "rendes" kaja :)

Mondjuk tegnap reggel csináltam, mert tejallergiás a kicsi, neki vittem be ebédre az oviba (növényi tejből) és persze a nagy, aki nem allergiás, egyből ráizgult, úgyhogy az volt a reggelije ovi előtt :)


Amúgy nyáron voltunk egy 4*-os szállodában Zalakaroson és ott a svédasztalon reggelire mindig volt tejbegríz is kakaóporral, úgyhogy a nagy minden reggel azt evett :)

2012. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van amikor hetekig eszébe sem jut a lányomnak, van, hogy napokig ezért könyörög. Azért vicces volt, mikor a Kolpingban nyaraltunk, épp tejbegrízes korszaka volt, és egy csomó kajából válogathatott volna, de ő szorgalmasan tejbegrízt evett reggelire és vacsorára is 5 napon keresztül. :)))
2012. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!