Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A babazsúr divat még általános...

A babazsúr divat még általános iskolában?

Figyelt kérdés
A szülők is kapnak meghívást? Hogy bírjátok ezeket a partykat? Nem féltek, hogy rosszat mondtok és ártotok a gyereknek?

2012. szept. 23. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz babazsúr alatt? Szülinapi bulit? Mi szoktunk rendezni a gyerkőcöknek, az osztálytársaik többsége is szokott tartani ilyet, tehát mondjuk azt, hogy "divat".


Az utolsó kérdésedet nem értem, miért is mivel ártanánk a gyereknek?

2012. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szülők beszélgetés közben tévedhetnek olyan területre, ahol nagyok a nézetkülönbségek. Ilyenkor véletlenül is lehet rosszat mondani, ami a többiek véleményétől különbözik. Ezzel azonban ártani is lehet a gyereknek, esetleg a szülő hibájából kiközösíthetik a csemetét azok akik korábban befogadták.
2012. szept. 23. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem babazsúr, hanem szülinapi party. Holnap is megyünk, múlt hónapban is voltunk, egy évben 10-re tuti van meghívásunk és én is szervezek. Ha lakáson van, akkor nem szokták a szülőket meghívni (kivéve ha kertes ház és sok a hely - a holnapi ilyen), a játszóházban pedig vagy otthagyják, vagy maradnak. Általában a fele társaság ott marad és jókat dumálunk.


Nem értem, hogy mivel lehetne ártani. Kulturáltan kell viselkedni, nem kell vérre menő vitába belemenni (pl. politika), ennyi.

2012. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!