Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek melyik a jobb:...

3 évesnek melyik a jobb: Vitacolan vagy Cebion?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb? Mindkettőt lehet folyamatosan adni?


Köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 24. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Cebion-t adtam a fiamnak, amikor beteg volt. Langyos teába tettem neki. A másikat nem ismerem.
2012. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Béres Cseppet adok a 2,5 éves fiamnak és a 16 hónapos lányomnak. Mellé Eurovit C-vitamin cseppeket adok.
2012. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Immunerősítőnek szeretném.
2012. okt. 3. 14:33
 4/8 ava87 ***** válasza:
Az enyém a Vitacolant kapja, én meg a Cebiont nem ismerem :) Szóval összehasonlítási alapom nekem sincs.
2012. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk egyik sem vált be,ugyanúgy beteg lett,és lassan gyógyult.ami bevált az a multitabs immuno kid.kétnaponta kap egy rágótablettát,meg egy béres c-vitamin rágótablettát.azóta ha beteg is lesz,hamarabb gyógyul,enyhébb lefolyású
2012. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Immunerősítőnek nekünk is a Multitabs immunokid vált be. 4 éves a kisfiam, tavaly ősztől tavaszig folyamatosan beteg volt, most kop-kop-kop (leírni sem merem :D )
2012. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az Aloe Vera kivonatot adom reggel a 3,5 éves ikergyermekeimnek. Kicsi CappyIceFruitba (de lehet tea vagy más gyümölcslé is) teszek egy kupaknyit, az 30 ml azt hiszem, még egy kicsi mézet is teszek bele, hogy jobb íze legyen, azt isszák. Lényegesen kevesebbet náthásak, mint ezelőtt, ha mégis, akkor enyhébb lefolyású a dolog. Középfülgyulladásra is hajlamosak, az is ritkábban és enyhébben jön elő. Oviból még nem hiányoztak a 7 hét alatt, mióta járnak. Bölcsibe két hétnél tovább nem tudtak járni betegség miatt. Az Aloe mellett adtam még amíg el nem fogyott - majd veszek megint - Aktival Kid rágótablettát, legalábbis azt hiszem az volt a neve, az, amelyikhez kis lámpácskát vagy pattogós labdát adtak egy időben. (nem emiatt vettem azt, csak ez alapján talán könnyebb beazonosítani). Hogy a kérdésre is válaszoljek, a Vitacolant még nem próbáltam, bár csak jót hallottam róla, a Cebiont egy időben adtam, semmit nem vettem észre, hogy használt volna. C-vitaminnak egyébként a Béres-félét szoktam adni (most nem, de régebben), 30 szemes rágótabletta.
2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőt ismerem. Különösebben nem beteges a kislányom, nem tudom, hogy ezeknek köszönhetjük-e. Ha mégis beteg, akkor a Cebiont mindig kapja a teájába. Tavaly egész télen a Vitacolant adtam neki.


Most kezdte az ovit, 3 hete jár. Azóta nem volt beteg egy kicsi náthát leszámítva, pedig egy durvább vírus volt most a környéken.

Centrum Juniort kap ovikezdés óta. Az biztos, hogy az étvágyát meghozta.

2012. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!