Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak neki? Nem javul!...

Mit adjak neki? Nem javul! Részletek lent!

Figyelt kérdés
Kisfiam most kezdte az ovit szeptemberben és azóta folyik az orra és köhög,Már 3hete ez megy.2x voltunk orvosnál,most legutóbb azt mondja már nem piros a torka, és nem hall semmit a tüdején sem, akkor miért folyik még mindig az orra és miért köhög?A 3 hét alatt szedett gyógyszerek(ami semmit nem használt):antibiotikum 5 napig, nasivin junior orrspray 7 napig,mucopront 2x 5 napig szünettel, rinathiol szirup 2x 5 napig szünettel,tantum verde, calcimust 10 napig,cetirizen hexal 7 napig, c vitamin+ béres csepp folyamatosan.Ezeket mind a 3 hét alatt, természetesen orvosi rendelvényre...és semmi.Nem akarnék már szegénynek több gyógyszert, de mit csináljak?
2012. szept. 26. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell kötelezően teletömni a gyereket gyógyszerekkel. Itass vele kamilla teát, szívd az orrát. Majd elmúlik.
2012. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, de ez így lesz kb. jövő tavaszig.
2012. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ajánlom még a sóbarlangot. Nekünk mindig használ.
2012. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tyű, a kisfiam is szeptemberben kezdte az ovit, sárga taknyos lett 4 nap után, lázzal. Mégsem kapott semmilyen gyógyszert.....hm.

egyébként ő meggyógyult, de megint folyik az orra egy kicsit, de most átlátszó és más baja nincs és így megy is oviba, óvónő azt mondta, hogy minden gyereknek folyik, ez nem számít betegségnek.

2012. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az orrfolyás engem sem zavar különösebben, látom az oviba hogy más gyerekeknek is folyik, de ez a köhögés miért nem akar múlni, hol száraz, hol hurutos.Már a 3 hétből nem voltunk oviba 1 hetet, de semmit nem javult itthon sem.Más baja nincs.
2012. szept. 26. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
kend be a mellkasát és a hátát béby luff balzsmall,segít felszakítani,keress fel egy homeopátiás orvost,ő eseti szereket ír majd ki nkei,amit egy ideig szedni kell,de elmúlik a megfázások köhögések,vagy ha lesz is rövidebb ideig tart majd.
2012. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adj neki naponta 2-3x 1 kanál mézet, és itass vele hársfa teát.

Az én gyerekem is nagyon beteges, de 3 hónap alatt nem kap ennyi gyógyszert mint amit leírtál.

A 2 fajta köptetőt egyszerre kapta? Teljesen felesleges!

2012. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen egyszerre írták fel reggel és délután köptető, este köhögéscsillapító.
2012. szept. 27. 06:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Így már értem! Köhögésre kipróbálhatnád még az ACC-t. Nagyon jó!
2012. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!