Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szülinapi ajándékot...

Milyen szülinapi ajándékot vennétek egy 4 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami Ponys játékot.
2012. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kifestőt vettem unokahúgom lányának és színes ceruzákat - nagyon szeretett rajzolni.
2012. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó hát egy 4 évesnek már rengeteg dolgot lehet venni! Főleg lánynak! Én a keresztlányomnak egy fodrászos készletet vettem, tehát egy hosszú hajú baba ami nem egész alakos - tehát kimondottan fésülhető hosszú hajú, fésűkkel, csatokkal, hajszárítóval...kellékekkel - ez nagy siker volt ,mert nagyon szeret frizurákat gyártani! Lehet készségfejlesztő kreatív készleteket venni pl:gyöngyfűzős, vannak társasok is 3-4 éves kortól, kirakós, gyúrmakészletek (rengeteg fajta),ha babázós akkor babának kiságy, bölcső, kis babakocsi, babaruha...stb. Ha nem saját gyermeked, akkor körül kéne nézni náluk, hogy mi az ami már van neki, mi az ami nincs és hogy egyáltalán mit szeret!!!!
2012. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ferjem kis unokahuganak mi hercegnos playmobil-t vettunk Akkor volt 3 es fel eves. Imadja es olyan nap nincs, hogy ne jatszana vele. Mi ahercegno kastelyat vettuk meg neki. Nem tudom, hogy mennyit szansz ra mert tudom, hogy nagyon draga. 20ezer forint volt de angliba szereztuk be otthon tudom, hogy meg dragabb.

Ha csak egy barat vagy vagy ismeros akkor szerintem tul nagy ajandek. Mi karacsonyra vettuk neki es csaladtagok vagyunk.


[link]

2012. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,saját gyerkőc.
2012. szept. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!