Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerkőc mellett elmenné...

3 éves gyerkőc mellett elmennétek munkahelyi 2 napos tréningre?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy, hogy ez sok? Nagyon nincs kedvem menni, de a főnököm szerint kötelező.
2012. szept. 30. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék.
2012. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van megbízható felügyelet, elmennék.
2012. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hány gyereked van. 1 vagy 3. Engem legalábbis nem befolyásolna a gyerekek száma, abban, hogy elmegyek-e, vagy van-e kedvem. A nulla és az egy ez esetben nagyobb vízválasztó. Szerintem :)

Amúgy én elmegyek gyerek mellett. Kötelezőre is meg szabad programra is, ha az apjuk otthon van. Ha meg nincs, akkor nem megyek, ha nem muszáj.

2012. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
apára itt hagynám,nem szívesen,és biztos hiányozna,de elmennék.főleg ha kötelező.
2012. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2 gyermekem van, csak a nagy már hetedikes. A kicsi viszont még bölcsis, ráadásul este csak velem alszik el. Már most görcsben áll a gyomrom, ha a tréningre gondolok.

Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 30. 13:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos a munkahelyed el kellene menni. 3 évesen már nem olyan kicsi és csak 1 éjszakáról van szó.

Azért elhiszem, hogy nem szívesen mész.

2012. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as vagyok. Bocsi félreolvastam a kérdést :) De a lényeg, hogy három éves gyerek mellől is elmennék, főleg ha kötelező, akkor még választásom sincs.
2012. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, hogy el kell mennem, de a hátam közepére sem kívánom ezt az egészet. Nem is értem ezeket a tréningeket miért nem lehet úgy szervezni, hogy este haza lehessen menni. Jó messzire kell elutazni sajnos...

2012. szept. 30. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék. Egyrészt, mert nyilván a munka szempontjából ez fontos, ráadásul mit kap manapság az ember ingyen? Tudom, hogy ez sokaknak csak nyűg, de igazából jól jár vele, aki részt vesz. Plusz én nem szeretnék az a típusú dolgozó lenni, aki a gyerekre hivatkozva kihúzza magát minden alól. Nem csökkentett módban vagyok alkalmazva, hanem épp úgy, mint bárki más.
2012. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kell neha masik allamba utaznom, es kislanyom csak mellettem alszik el. Nalunk nagymami atjon, es akkor nagyi mellett alszik. Elso nap nyugtalanabb utana mar nem is hianyzom...
2012. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!