Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azokat az anyukákat kérdezem...

Azokat az anyukákat kérdezem akiknek a kislánya szeret babázni, öltöztetni (nem Barbie-t). Milyen és mekkora baba a kedvenc? Honnan szerzed be a ruhákat?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 éves. Örökölt a nővéreitől 2 majdnem egyforma Zapf babát, csak a szájuk más egy kicsit. Ezek a babák gumi végtagúak, textil testtel, kb. 34 cm-esek, szép állapotúak, de 10 éves babák, látszik, hogy használták már. Ruha nincs hozzájuk, csak az egyiknek. Arra gondoltam, hogy varrok nekik sok sok ruhát, mert néztem a neten és nagyon drágán árulják ezeket.

Csak felmerült bennem, hogy lehet, talán kicsi a baba és nem is szeretné igazán, akkor pedig kár a belefektetett energiáért.

Nagyon jól varrok, kaptam is a minap itt egy kedves válaszolótól sok szabásmintát.


Mit gondoltok? Vegyek inkább nagyobb babát? Vagy más típust?


Karácsonyra szeretném ajándékba a ruhákat, a babákkal már játszott, az nem lenne meglepetés.


Ezek a babák:

[link]



2012. szept. 30. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyenlőre varrjál egy ruhácskát, ami egyszerű, gyorsan megvan, és van hozzá otthon anyagod, hogy ne kelljen pénzt kiadni érte. Ha tetszik neki, akkor érdemes fontolóra venned... Az én kislányom még nincs 2 éves, egyenlőre nem is babázik, egy-egy plüss macival szaladgál néha, de nem komoly. De én már nagyon várom azt az időszakot, amikor babákat öltöztethetünk, mert én is imádok varrni!!!
2012. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan varrj neki ruhácskákat, ha nem most majd később játszik vele.

2 és fél éves a lányom és imádja öltöztetni, cumiztatni, altatni a babákat.

2012. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a 34 cm-es baba egy 2,5 éves kislánynak pont ideális. Nekünk is van többféle méretű babánk, de a két 32 centis baba a kedvence a 6 éves lányomnak a mai napig. Pedig amikor az öccse született, kapott egy csodaszép Götz fiú csecsemőbabát, 46 centiset, azt gondoltam, együtt babázunk majd a "kisfiainkkal"......játszogatott is vele, de mindig visszatért a kisebb babákhoz. Aztán egyszer elárulta, hogy azért, mert azok kisebbek és könnyebbek :-)
2012. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok szülő, az egyik rokonomnak van egy 2 éves kislánya, és az nagyobb babával szokott játszani, azt jobban szereti...:) (van neki kicsi is, de azt mindig csak odébb dobja a hajánál fogva, és megy a nagyobbért)
2012. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még érik bennem a gondolat:)
2012. szept. 30. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!