Yumina kérdése:

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szerintetek "ciki"-nek számít ha egy 11 éves kislány babázik barbiekal?

2012. szept. 13. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Én is babáztam 11 évesen, semmi ciki nincs benne.


Ha kisminkelve, köldökig kivágott pólóban lógna az utcán, cigizne és inna, meg 11 éves kisfiúkkal "járna", az ciki lenne.

2012. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy ciki! Bárcsak több kislány babázna még a szex, az ivás és a bulik helyett! Még idősebb korban sem ciki, csak sajnos sokan úgy gondolják a mai világban, hogy ciki normálisnak lenni!
2012. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki, sőőőőt :-)))
2012. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
nem :)
2012. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nem ciki sőt bárcsak minden 11 éves kislány babázna nemperig a pasikon az alkoholon a horrorfilmen az éjszakai bulikon és még sok más hülyeségen járna az eszük!.Te normális ügyes és okos kislányvagy VÉGRE egy a többezerből!!

Örülök neked!

2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Hála az égnek, hogy még babázol, ez a normális. Én is babáztam ennyi idősen.
2012. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én 12 éves koromig barbiztam (11 után titokban) úgyhogy megértem hogy cikinek látod, de nem az! Most felnőtt fejjel még mindig leülnék kicsit játszani, és ennek azért örülök, mert majd a gyerekemmel is tudok majd :) lényeg, hogy egyáltalán nem ciki :)
2012. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is ciki!!! :) Az lenne az igazán ciki, ha a saját gyerekeddel babáznál. Amúgy én is játszottam ennyi idősen a barbie babáimmal. Sőt, amikor átjött a szomszéd kislány, akkor is játszottam vele a babákkal. (15 voltam akkor.)
2012. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is barbieztam sokáig, most meg alig várom, hogy a lányommal játszhassak :) Szerintem egyáltalán nem ciki!
2012. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!