Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Öt éves kislánynak szülinapra...

Öt éves kislánynak szülinapra mit illik?

Figyelt kérdés

Lányomat csoporttársa szülinapi buliba hívta, 5 éves lesz a kislány. Sose voltunk ilyenbe, mit lehet/ illik venni?

Szülők ott szoktak lenni?


2012. okt. 2. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 5 éves kislánynak rózsaszínt motort vittem,bár tény és való, elég közeli hozzátartozó. (nem rokon, de jó barát lánykája) Mások hoztak babát, mesekönyvet. Általában kitalálok valami csajos dolgot, a 6. születésnapjára l hajfonó gépet vettem, de kapott már sütigépet is, kifestő könyvet, mindig olyan színben és mintával, amiről tudtam, hogy szereti.


Ha te nem ismered ennyire a gyerkőcöt, akkor kérdezz rá a szülőknél, így legalább tudod, mije nincs otthon, és minek örülne. De szerintem babának, kirakónak, mesekönyvnek, ceruzáknak minden kislány örülne.

2012. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és itt maradtak a szülők is, de ezt is megkérdezheted. Bár van hol szólnak, hogy 5-re lehet vinni a gyerekeket, 7-re meg érte. Változó.
2012. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. okt. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!