Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes 3. szülinapra társasjá...

Érdemes 3. szülinapra társasjátékot venni? Vagy korai még?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet ajánlanátok?
2012. aug. 30. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem már 3. szülinapra.

Ezeket találtam, bartánők már vettek a 3 éveseiknek:


[link]


[link]

2012. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő a dolog. Az én lányom utál ilyesmikkel társasozni, mert ha veszít dühös lesz és elmegy rosszabb esetben feldönti az egészet. Neki ezért nem vettem soha ilyen lépegetőset (most 5) de kapott olyat ami az ügyességre hajt (polipos) és azt szereti így végre megtört a jég.

Barátnőm fia viszont nagyon szeret társasozni és a lányom unokatesója is. Ők kicsit komolyabb gyerekek (csak kicsit) és szeretnek szöszölni dolgokkal.

Minden esetre rosszul nem sülhet el, mert max félreteszik és az első által linkelt társasok nagyon szépek és igényesek. Én biztos örültem volna ha ilyet kap a lányom még akkor is, ha nem a szíve csücske a társas :)

2012. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Csigafutamon én is gondolkozom... Az talán nem túl bonyolult egy 3 évesnek sem.


A fiam elég örökmozgó, vannak kételyeim, hogy le fog-e ülni társasozni. De igaza van a 2. válaszolónak, max. eltesszük későbbre. A Csigafutamot nagyon dicsérik a tulli.hu-n is.

2012. aug. 30. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a lányom kedvence, pedig még nincs 3. Nem a tipikus lépegetős. Falánk Mókus


[link]

2012. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú ez olyan nekünk való :) (2. vagyok) Most úgy is keresem az ilyesfajta játékokat úgyhogy köszi :)
2012. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemrég kérdeztem én is pont ezt, itt vannak a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!