Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan vitamin rágótabletta...

Van olyan vitamin rágótabletta amit 2,5 3 éves gyereknek adható? A folyékonyakat nem tudom neki beadni. Amiket találtam azok meg 4 év felettieknek való! Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 éves, neki a gyógyszertárban adtak egy multivitamin rágótablettát:

JutaVit márkájú

Multivitamin immunkomplex gyerekeknek probiotikummal

Ez is 4 éves kortól való, de azt mondták a gyógyszertárban, hogy kaphatja, de csak felet adjak neki egy nap.

2012. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Marslakócskák probiotikummal, 4 éves kortól van, de csak a rágótabletta formája miatt. A vitamintartalma miatt nyugodtan adható kisebb gyereknek is.

2 és 4 éves gyerekeim ezt eszik, igaz, nem minden nap, csak heti 3-4 alkalommal.

2012. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Actival Kid a Bérestől. 3 éves kortól adható rágótabletta.
2012. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Multi tabs immuno.

Fiam decemberben lesz 3 éves, napi 1/2-et kap (elvileg 3 éves kortól adható) orvosi javaslatra.

2012. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Multikid Immuno, napi 1 szem.
2012. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes! Én 2napja vettem vitamint a 2,5lányomnak,és a gyógyszertárban a cebiont ajánlották mert még nincs 3éves.

Hiába mondtam hogy meg tudja rágni,de még sem akartak rágótablettát adni. Még azt sem mondták hogy esetleg felet adjak.

2012. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lenkei multivitamin.Ez csokis rágótabletta. Ezt tuti megrágja.
2012. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jungemals! Tök finom, olyan mint a pezcukorka. Még én is szeretem. 2,5 éves a kisfiam.
2012. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval csak az a baj hogy nagyon drága. Én is vitamint keresek a 2,5lányomnak így rákerestem. [link]
2012. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Marslakócskákat kap 2 évesem kétnaponta, 4 évesem naponta.
2012. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!