Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam masfel eves. Jarunk...

Kisfiam masfel eves. Jarunk babauszasra Csiribitire de az en gyerekem soha sem hajlando azt csinalni amit, kell,! Miert lehet ez? Van ezzel igy mas anyuka is?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pont ilyen....Illetve ha pl.le kell ülni, ő elszalad és másfelé nézelődik, nyitogatja a szekrényeket, stb. Nem köti le mindig az ének és zenehallgatás (pl. fuvolázó néni)sem. Égett a fejem, hogy milyen neveletlen, de a tornán azt mondta a néni, hogy örüljek neki, hogy ilyen nyitott, érdeklődő. :) 20 hónapos
2012. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális 1,5 éves nem figyel az ilyesmire.
2012. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó fej, azért ilyen! :) Egyébként az enyém dettó ezt csinálta, normális helyeken tudják, hogy a gyerekek egy része így működik, és ez így is van rendjén.
2012. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most megnyugtattál, hogy nem csak az én gyerekem ilyen :)

20 hónapos fiú és 2 percig nem bír a seggén ülni. Én ezért nem is járok vele ilyen kötött foglalkozásos órákra, mert csak rohanhatnék utána állandóan.

2012. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom mér 2,5 évesen is ki nem állhatta az ilyeneket. Kiment a szobából, a folyosón felmászott mindenfélére, nem bírtam vele. 1,5 évesen még nem kell azt csinálni, amit "kell". Majd nagycsoportban. Ő még egy baba!
2012. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó fejek az ilyen gyerkők. Remélem, később sem keríti hatalmába őt a kényszers megfelelni akarás. Neki ne mondják meg, mit csináljon, hogy jól érezze magát, mert vannak saját ötletei! :o)))
2012. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne hordjam ilyenekre?Kész pénzkidobás?
2012. okt. 6. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld olyan helyre vinni, ahol nincs annyira bezárva, nincs annyira kötelező feladat. Pl gyerekkoncert.
2012. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!