Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! 2013. szept.29. -én...

Anyukák! 2013. szept.29. -én tölti be kisfiam a 3. életévét és egyszerűen nem tudom, hogy kell neki állni óvodát keresni. Itthon leszek vele 3 éves koráig, nem adom be bölcsibe. Hogy kell neki fogni óvodát keresni? Mi a menete?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a környéken levő ovikat, tudakold meg lakcim alapján melyik a körzetis, ott előnyt élveztek. Tavasszal szokott lenni a beíratás előtte szoktak tartani nyílt napot. Ahol meg nem oda bemész megkeresed az ovoda vezetőt, elmondod hogy ovit keresel, szét szeretnél nézni, megismerkedni az ovival, leendő ovónénikkel.
2012. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőd biztos tud segíteni melyek a körzetes ovodák a környéken. (de a neten is tájékozódhatsz) Olyat érdemes választani, ami vagy a lakóhelyedhez, vagy valamelyik szülő munkahelyéhez közel esik. Ha ezek megvannak szépen elmész a nyilt napokra (nekünk ebben is a védőnő segített, hogy mikor van, de ki szokták írni a kapura is) és kiválasztod a 3 legszimpatikusabbat. Nálunk hármat kell megjelölni a jelentkezési lapon. Figyelembe kell venni a nyitvatartási időt, hogy milyen külön foglalkozások vannak, mekkora az udvar stb. Sokan ezek alapján választanak. Bár én nem mentem be sehova, mivel a házunk előtt van egy ovi, nekem evidens volt, hogy oda iratom.
2012. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk ugy történt hogy felhívtak telefonon,az ovoda ahova tartozunk,bementem és megbeszéltünk mindent.szerintem a védőnőktöl tudták a számom.
2012. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!