Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztulásnál lehet hogy...

Szobatisztulásnál lehet hogy előbb a kaki sikerül bilibe mint a pisi? 29hós, már 4szer sikerült a bilibe kakilnia, de pisilni még nem.

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szobatisztulásnál? :DDDDDDD

hát ha még csak "sikerül" és nem szól, pisinél még egyáltalán, sőt nem is sikerül, akkor ez még nem szobatisztulás, hanem a próbálkozás előtti idő

2012. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy az fog hamarabb sikerülni. De ha tényleg sikerül, akkor dícsérjétek meg, hogy tudja, hogy jól csinálta.
2012. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az én kisfiam is hamarabb kakilt bele mint pisilt. Azért mindig szólt már míg a pisinél csak később.
2012. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szól hogy kaki,meg látjuk is hogy kakilnia kell.Levesszük a pelust és ráül magától is a bilire és kakil. Ill ekkor nagyon megdicsérjük. Napközben is többször ráül a bilire de most hogy jön a hüvösebb idő nehéz levenni a harisnyát,nadrágot bodyt időben. Pisi is párszor sikerült,de az nem hozza lázba.

Szerintem nincs előirva hogy előbb kell minden pisinek a bilibe menni majd utána jöhet a kaki... Ahogy itt olvasgatom elöbb szokott a pisi sikerülni,a kakit visszatartják.Ezért örültem neki nagyon.

2012. okt. 5. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb fél év telt el így (2-től 2,5 éves koráig). Nagydolognál szólt, és a bilibe v a wc-be végezte, de a pisi csak akkor került oda, ha én ültettem rá, azért nem szólt. Én már ettől is boldog voltam, mert nem kellett a fenekén szétkenődött k*k*t takarítanom. 2,5 évesen viszont egyszerre lett szoba- és ágytiszta is.
2012. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!