Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Antibiotikum miatt ne kapott...

Antibiotikum miatt ne kapott a lányom hétfő óta tejet ezzel nem csináltam bajt?

Figyelt kérdés

mert eddig fél litert ivott naponta ez ahogy az le van írva holnaptól adok újra tejet.

kapott egy kevés tejterméket de pótolnom kell ezt az egy hetet valahogy?


2012. okt. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum után egy órával nem fogyaszthat tejterméket, én úgy tudom, nem az egész kúra alatt! Nem hiszem hogy óriási bajt csináltál, add neki a tejt mostantól és kész. Amúgy mennyi idős a lányod?
2012. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint miután beadtad az antibiotikumot, azután egy órán át nem lehet tejterméket enni-inni.
2012. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csináltál semmi bajt ezzel:)

Betegség esetén nem ajánlott a tej fogyasztása, nekünk ezt mindig minden orvos elmondja.

Gyógyuljon meg, majd igyon utána úgy, ahogy betegség előtt.

Jobbulást

2012. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 éves
2012. okt. 6. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan! Miért csináltál volna azzal bajt, hogy 1 hétig nem ivott tejet? És amelyik gyerek alapból nem issza meg a tejet? Az én lányom pl. nem egy nagy tejtermékes, tejet ritkán iszik, sőt kakaót is, de én is ilyen voltam, tejet a mai napig nem tudom meginni. A lányom egyedül a joghurtot, tejfölt eszi a tejtermékből, sajtot is ritkán, néha van olyanja. Szóval 1 hetes tej nemivástól semmi baja nem lesz. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!