Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereksebészet "tarifa"?...

Gyereksebészet "tarifa"? Mennyit tegyek a borítékba egy fél órás lágyéksérv műtétért?

Figyelt kérdés
Egy napos műtét lesz, reggel megyünk, délután jövünk. Kb fél-1 órás meló a dokinak. Volt már valaki? Mennyit adtatok/adnátok?

2012. okt. 7. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nincs tapasztalat. De szerintem 20.000 bőven elég egy fél-1órás műtétért. Amúgy is ne felejtsük el hogy kötelessége INGYEN is maximálisan ellátni. :)
2012. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tavasszal egy 15 perces (nem lágyéksérv, des zintén altatásos) rutinműtétért 10e-t adtunk. Bp
2012. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 5e Ft vagy egy kisebb ajándékcsomag bőven elég, de ha nem adsz semmit, sem fog történni semmi, szerintem.

20e Ft kicsit túlzás szerintem és kb. ezért is tart itt ez az ország, de nem akarok politizálni...

Talán ha rendszeresen hozzá járnátok, de egy 1xi műtétért túlzásnak tartom a zsebtömködést, főleg utólag.

2012. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajna itt tart ez az ország... Nekem is elsőre a 20 ezer ugrott be, férjem sokallja (meg neki eszébe se jutott a boríték).


Egy gyerekorvos egyszer mondta, hogy az ember a saját orvosi beavatkozásaiért rengeteget tömköd az orvosok zsebébe, bezzeg mikor a gyerekről van szó, sokkal fukarabb... :) Mintha az "természetes" lenne, hogy őket ingyen gyógyítják. Csak ilyenkor eszembe jut, hogy szerencsétlen gyerekorvosnak ugyanolyan nudli a fizetése...


Köszi a válaszokat, várok még javaslatot.

2012. okt. 7. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Én 50 ezret adnék.
2012. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem adtam semmit. 40 perces volt a műtét. Nagyon kedves volt velünk a kontrollon is.
2012. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én max. 10000 Ft adnék!
2012. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem adnék ez a dolga..ha van felesleges akkor annyit adsz amennyit jónak látsz...
2012. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Max 5eft-ot, de nem szoktunk pénzt adni dokinak, ha velünk van valami. A gyerek más téma.
2012. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik kórház? Mert mi a Bethesdában voltunk 2 hetet a sebészeten, és ezután egy fillért sem fogadtak el.
2012. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!