Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis gyerekek anyukái!...

Bölcsis gyerekek anyukái! Néhány öltözködési tanácsot adnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Néhány kérdésem lenne, a fiam most megy bölcsibe.

- az udvaron milyen ruhában van a gyerkőc? (Ilyen időben)

- Harisnyát adtok már rá?

- a szobában milyen ruha van rajta?

+ minden tippet szívesen veszek.


2012. okt. 8. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

melegítőnadrág body és melegítőfelső tökéletes jól záródó cipővel ha kell sapka is amit ráadnak.

korán reggel viszed akkor érdemes harisnyát amúgy is szeretik mert praktikus .


cs. szobában a kicsiken body még -ha nem szobatiszta- és nem farmer nadrág hanem akár a fent említett harisnya v melegítő nadrág kényelmes gumis derékkal. felül póló v. h. újjú vékony felső .


bent melegebb van ált.

2012. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

udvaron olyan nadrágban van, amit nem sajnálok, ha tiszta mocsok lesz:) ma reggel sajna úgy jártam, hogy amikor kimentünk a házból, akkor éreztem, hogy hideg van, kellett volna rá harisnya is. Holnap már fogok adni rá. Viszont a melegítőnadrágja vékony, így kértem a dadust, hogy a fariban vigyék ki az udvarra. (remélem nem lesz nagyon koszos..)

A szobában hosszú ujjú body és egy vékonyabb nadrág. Télen agyonfűtik a szobát, ezért nem öltöztetem fel jobban.

2012. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányom bölcsijében bent tök meleg van, kint viszont most már hideg. Ennek ellenére nem öltöztetgetik a gyerekeket, abban viszik ki, amiben bent is van...na épp ezért én vastag melegítő nadrágot adok rá, hogy kint meg ne fázzon és csak reménykedek benne, hogy bent nincs dög melege...

Harisnyát csak télen adok majd rá, ugyanis csak télen öltöztetik a gyerekeket, vagyis ha kimennek ráadják az overallt. Úgyhogy akkor bentre elég lesz a harisnya, kintre meg az overallal jó lesz együtt.


Ha nálatok a gondozónők átöltöztetik majd őket a kinti-benti játékhoz, akkor érdemes bentre egy vékonyabb, kintre meg egy vastagabb melegítőt vinni. Plusz pulcsi és kabátka. Ja, és mindig legyen bent váltóruha.


De beszélj a gondozónőkkel, mert mindenhol más szokások vannak.

2012. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi. Még az lenne a kérdésem, hogy az udvarra még egy pár külön cipőt vásároltok? Ún. játszós cipő v. amit általában hord?
2012. okt. 8. 13:16
 5/6 anonim válasza:

Mindenekelőtt kérdezd meg a gondozónőket mert mindenhol más a szokás.

Bármennyire is kicsikről van szó általában szeretik ha a gyerekeken olyan ruha van amit saját maguk is jól tudnak kezelni.Nem ismétlem amiket már leirtak de pl cipő esetében nagyon szeretik ha tépőzáras,úgy mint a benti cipője is...

Én nyári szanda esetében nem vittem külön játszósat de most mivel fűzős "szépcipőt" sikerült nagyon akciósan vennem,hogy megkönnyitsem a gondozónők dolgát bevittem az elnyüttebb de tépőzáras cipőcskéjét az udvarra.

Nálunk tavaly télen alig voltak kint max az ablak alatti teraszon mert nagyon picikék voltak a csoportban idén nem tudom hogyan lesz de nálunk pl nem szeretik az egybenoverallt jobban örülnek ha külön nadrág és külön kabátka van a gyereken hiába hinnéánk mi hogy praktikusabb ha egyben van.

viszont minden bölcsifüggő mindnekép kérdezd meg ott.

szoba tényleg jó meleg mindenhol,elég egy vékony nadrág és egy póló+vékony hosszúujjú pulcsi

2012. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lányomnak van bent egy meleg kardigán ,ott a kabátja ,sapka,eben szokott kimeni az udvara ,én reggelente adok rá vastag harisnyát ,de van neki zoknija is bent ,csoport szobában abban van amibe reggel beadom,ez általában harisnya,nadrág,hosszu ujju felsö,tartaléknak van pár ruha a szekrényében.
2012. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!