Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért gyógyulnak ilyen nehezen...

Miért gyógyulnak ilyen nehezen a sebei?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányomat gyakran csípik meg szúnyogok, és szinte mindíg csúnyán el is vakarja a csípéseket, és ezek a kis sebek nagyon nehezen múlnak el. Általában csak az arcára jellemző ez. 4-5 napja észrevettem, hogy a kis feneke is ki van pattogva, sudocremmel kenem, halványabb, de nem múlt még el. ezen kívül a "bikinivonalánál" a combja belső felén lett egy kis felmaródás szerű seb, nem tudom mitől, betadinnal fertőtlenítem neki, sudocremmel kenem. Mitől lehetnek ezek? Mit csináljak vele? Vigyem ezzel orvoshoz?
2012. okt. 8. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! nekünk ugyan ez van..egy szúnyogcsípés több hétig látszik..(pedig nem vakarja, mert még csak egy éves múlt) a védőnő és a gyerekorvos válasza: szőke, kék szemű, fehér bőrű gyerekeknél sokkal gyakoribb, hogy nehezen múlnak a sebek. Nem tudom, mit higgyek, mert a lányom is ugyan ilyen fehér bőrű, mint a fiam, de neki soha nem voltak ezzel problémái (9 éves)..mi most kaptunk beutalót a laborba, mert nem nyugtattak meg a válasszal és semmilyen más magyarázatot nem kaptunk, még azt sem mondták, hogy akkor mivel kezeljük...sok sikert, remélem ti több sikerrel jártok, mi meg addig is várjuk a laboreredményt...
2012. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerdán megyünk bőrgyógyászhoz első körben, de laborra beutalót én is kérni fogok tőle.
2012. okt. 8. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érzékenyebb a bőre. Mindenképp bőrgyógyászhoz vinném, lehetőleg gyerekbőrgyógyászhoz, nehogy a végén atópiája legyen vagy bármi.
2012. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!