Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gyógyulnak nehezen a...

Miért gyógyulnak nehezen a sebeim?

Figyelt kérdés
Kb másfélhónapja vannak rajtam sebek amik nem akarnak elmúlni.Miért lehet?Ami meg nagy nehezen elmúlik azoknak is nyoma marad pedig nem marom.Nagyon kellemetlen ez az egész :(
2011. szept. 18. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen a bőrtípusod. nekem egy sima karcolás után is ott marad a heg. nem is tudom mi lesz ha egyszer beverik azt a kis cuki pofim. majd kérek még egy ütést a másik oldalra hogy szimmetrikus legyen :DD
2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy szaki ebbe a temaba,de ez cukor betegseg miatt is lehet,jobb,ha csinaltatsz egy tesztet!
2011. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előző, cukorbetegségnél is van ilyen, de hormonális zavaroknál is.
2011. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Bár kezdek beparázni de elmegyek dokihoz!Ami a legroszabb h néha genyedzenek is a sebek :( ááá kikészülök velük
2011. szept. 18. 23:02
 5/6 anonim válasza:

Mindenképpen vizsgáltasd meg magad, mert a lassan gyógyuló seb valóban a cukorbetegség jellegzetes tünete.

Azonban hogy a sebeid könnyebben gyógyuljanak nagyon nagy segítség az Aloe First spray, ami segíti a sebgyógyulást és gyulladás csökkentő. Mi nagyon szeretjük a családban, igazán hatásos!

2011. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos az a cukorbetegség^^ Nekem több éve hasonló problémáim vannak, dokihoz már nem megyek mert egyik hülyébb mint a másik a krém amit felírnak az meg csak külsőleg hat, több kivizsgálás is volt, cukormérés is bár már vagy jó két éve egyáltalán nem eszem cukrot és minden egyes teszt azt mutatta hogy nincs probléma^^Tudom ez nem megnyugtató
2014. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!