Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy számmal nagyobb a téli...

Ha egy számmal nagyobb a téli kabátja, az mennyire "ciki"?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A lányomnak szeretnék a teszveszről rendelni, és találtam egy szép meleg, téli kabátot, árban is megfelelő, de meglehet, hogy nagy lenne neki.
2012. okt. 8. 14:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki szerintem. Legalább be tudja dugni a kis kezét, és leér a derekán. Az én lányomnak is tavaly egy számmal nagyobb kabátja volt, ami idén is jó rá (3 éves), de senki nem tett rá megjegyzést. De ha tett volna is, tehetett volna egy szivességet, én nem foglalkozok másokkal. Én nyugodtan voltam, hogy melegben van a dereka és pont.
2012. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 1 számmal nagyobb átmeneti kabátot kapott, idén is jó rá. Most 1 számmal nagyobb overalt. Na és... nem szalad oda senki és nézi meg a méretét a címkén. Neki jó legyen, meleg legyen, praktikus legyen.
2012. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányomra(4éves) nagyon ritkán veszek olyan ruhát ami éppen jó méretben, sajnos nem megy olyan jól anyagilag hogy 2 hónap múlva újra vegyek neki mégegyet ezért többnyire 1számmal nagyobbat kap. Egyébként ez gyerekeknél szerintem nem rirkaság. Azt sokkal cikibbnek tartom, ha kicsi valami és mégis ráadják.
2012. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy tavaszig jó legyen, akkor bizony egy számmal nagyobbat kell venni. Az alja legyen gumis vagy madzagos, hogy ne fújjon be a szél.
2012. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, igazatok van, köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!
2012. okt. 8. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vedd meg nyugodtan! Én tavaly pont jót vettem, 74-es overált és a februárt alig bírta már ki. Imádkoztam a jó időért és leárazott overált kerestem, mert annyira kicsi volt. Most 86-ost hord és 92-es téli kabátot vettem neki :)) Remélem tavaszig ez jobban kibírja.
2012. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
március közepéig fogja hordani, mindenképpen eggyel nagyobbat érdemes venni
2012. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen tűnődtem ma én is a boltban, végül megvettem a nagyobb kabátot abból a megfontolásból, hogy így legalább takarja a popsiját és nehezebben fázik fel, ha a földön ücsörög, plus talán tavasz végéig kihúzza a kabát. :) Mármint nem növi ki addigra.
2012. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tavaszig azt akarod hogy kibirja,akkor ajánlott is az eggyel nagyobb.

2 pulcsival alatta nem lesz az olyan nagy hidd el

2012. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!