Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köhögésre mit ajánlotok? Lent...

Köhögésre mit ajánlotok? Lent részletezem.

Figyelt kérdés

Kislányom másfél éves, már több, mint egy hete folyik az orra, és néha köhög is. Inkább reggel, meg este, meg a délutáni ébredés után. Adom a Tantum Verdét, mellette 1 hétig Stodalt kapott, az nem ért semmit (doki azt ajánlotta). Utána elkezdtem a lándzsás úti fű szirupot, de ettől sem akar múlni.

Egyébként más baja nincs, doki látta. Nem piros a torka, láza nincs. De ez a köhögés nem akar múlni.

Ja, mézes teát is kap minden nap.

Tudtok valamit ajánlani, mit próbáljak még ki?


2012. okt. 8. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben a dologban i sminden gyerek más. Ami nekünk bevált: száraz köhögésre az izlandi zúzmó szirup, hurutosra a hársmézes hársfatea és a kakukkfű szirup.

Nekünk a Stodal, a lándzsás útifű nem vált be.

Ajánlották még a Sinupretet, de ezt még nem próbáltuk.

2012. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Napközben Ambroxol. Nagyon jó köptető.

reggel és kora délután.

Lefekvés előtt meg Sinecod csepp vagy szirup. Ez meg csillapítja a köhögést, de ezt csakis este lehet adni.

És tuti nyugodt lesz az alvás is.

2012. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a legjobban a hidegpárásító Salvus vízzel! Csodákra képes! Pár nap alatt elmúlt a köhögése mindkettőnek.
2012. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a Sinecodot lehet kapni recept nélkül is? Vagy menjek be receptért?
2012. okt. 8. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:

A Sinecod az receptes. Sajnos.

Épp ma voltunk dokinál mi is és most már szirup formájában írta fel, eddig csepp volt. Kb. 1 óra alatt hat.

2012. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én köptetőbe az ambroxolt ajánlom,vény nélkül rinathiolt ajánlott a gyógyszerész,ez csillapító,de az én lányom 2.5 éves,azt lehet csak 2 éves kórtól lehet.
2012. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Most a patikában is az izlandi zúzmót ajánlották, kipróbáljuk azt is. Remélem, segít.
2012. okt. 8. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
baby loof nagyon jó még
2012. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk legutóbb a kakukkfű tea mézzel csodát tett, pár órán belül felszakadt a hurut és hamar kiürült. Mindig fogok itthon tartani. Egy bögrébe egy filtert tettem, a felét megitta délelőtt, a másik felét délután.
2012. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még azt elfelejtettem írni a továbbiakban egy kis plussz infóként,hogy nekem azt mondta az orvos a lándzsás utifű allergizál.ne is adjam a gyerekemnek.
2012. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!