Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és fogyni...

11 éves vagyok és fogyni szeretnék. Lejebb részletezem. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szia, mint mondtam egy 11 éves lány vagyok. 165 centiméter és 75 kiló körül vagyok. Anya nem tud arról hogy itt írok. Nem szeretem nagyon a gyümölcsöket és a zöldségeket, de még ezt is bevállalom. Mozogni rengeteget mozgok. Én futok a leggyorsabban az osztályba. Mit ajánlotok? :(
2011. márc. 8. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok gyümölcsöt és zöldséget kellene enned.

Ha lehet a nehéz kajákat kerüld ne egyél sok kenyeret.ne sokat inkább többször kis adagokat.És sportolj mellette pl a futás nagyon jó.

Olyat ne csinálj soha amit sok fiatal h alig eszel valamit mert a szervezetedet kikészíted vele legyengülsz és megbetegehetsz.Szóval azt javaslom kevesebbett többször és egészségesen.És mellette sokat mozogj.

2011. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lovelyne ***** válasza:

Légy türelmes...11 évesen nem szabad fogyókúrázni!Még fejlődésben vagy jócskán...

A tested sokat fog változni hidd el!Magasabb leszel és a kilók is szépen eloszlanak majd rajtad.:)

2011. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmiképp se kezdj őrült fogyókúrába, mert ahogy az előző mondta, még fog változni, fejlődni a tested.

ami kéne ide, az egy kicsit egészségesebb életmód. az nem okés, hogy Anyukád nem tud róla, ha neki elmondanád, mit szeretnél, biztosan támogatna, és úgy sokkal könnyebb lenne, mint "dugiban fogyni" :D

kérd meg, hogy ne vegyen semmi nasit meg cukros üdítőt. kenyeret csak délelőtt egyél, ez igaz a tésztára is, meg mindenre, amiben liszt és cukor van. egyél sok zöldséget

pl. ha ebédre husi van meg tészta, akkor a húsból egyél rendes adagot, de tésztából csak fele annyit. este meg szintén egyél egy rendes adag husit, de ahhoz már fejessalátát, vagy vmilyen zöldséget.

úgy látom a mozgással nincs gond, csak így tovább, de beszéld meg Anyuddal mindenképp :)

2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az csak egy dolog hogy te futsz az osztályban a leggyorsabban, de vajon milyen rendszerességgel?:D 13 éves vagyok, én csak azt tudom ajánlani,hogy tényleg sportolj akár felülés (hetente,napi 3x15), futás, stb. Az étrend meg a szokásos: napi 2 alma, mellette más gyümölcs. Ebédre ne egyél sokat, csak amennyivel nagyjából jól laksz, ezt majd fogod érezni. A felülés egyébként nagyon ajánlatos, vagy én pl. a youtube-os "8 perc hasizomerősítő gyakorlat"-ot használom. Mindennap neked elég szerintem és 2 hónapon belül(ha mindezeket betartod) láthatóvá válik a változás. Ne vidd túlzásba az egészet, ha magasak a szüleid, és te is nőni fogsz akkor eloszlik rajtad a zsírréteg. Szóval még annyira ne kezdj neki ennek a dolognak. Remélem segítettem!
2011. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyikőtök kérdezte hogy megasak e a szüleim. hát nemigazán anya akkora mint én apa egy 10-15cm-rel nagyobb.
2011. ápr. 24. 10:49
 6/7 anonim válasza:
Szia, Helka! ;)
2011. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jó ha mozogsz. Fogyassz sok zöldséget és gyümölcsöt! És jobb ha 18óra után már nem eszel. Igyál sokat, de ne üdítőket! Az ásványvíz a legjobb!!!
2017. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!