Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol és milyen cipőt vesztek...

Hol és milyen cipőt vesztek mostanra 1,5 év körüli gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nézelődtem és tanácstalan vagyok...Nagyon drága cipőket,csizmákat láttam.Érdemes külön átmeneti cipőt is venni vagy magasabb szárúban gondolkodtok? Kíváncsi vagyok ti hol és mit,mennyiért vesztek a mostani időjárásban gyermeketeknek...

2012. okt. 8. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kukucskában vettem Superfitet (én más nem adok rá) félcipőtket, ha jön a hideg veszek neki 2-3 pár téli magasszárú bélelt cipőt.
2012. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most van 2 cipője. A sportosat nyár elején vettem, még kihúzzuk vele a mostani időt.

Ilyen:

[link]


Meg van mellé egy kimondottan őszi cipője:

[link]


Már néztem a téli cipőket is, mert kell majd egy vízálló is, ezt néztem ki:

[link]


Vagy ezt, mert már bölcsis:

[link]


Csak itt nálunk nem olyan nagy a kínálat, abból kell választani, ami az üzletben van.

2012. okt. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most Falcon cipőt vettem, ami nagyon jó minőségű, mégis pont fele annyiba kerül, mint a Superfit.


Szerintem érdemes 2 cipőt venni, egy csizmát és egy magas szárú (kérges!!) cipőt. Főleg egy másfél évesnek fontos, hogy rendes cipő legyen, fogja a bokáját...

2012. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi! A DD Step mellett dontottem :) Siestat sosem vennek, nem is tetszenek es tanultam, hogy abban olyan betet van, ami nem jo egy egeszseges gyereknek. Tudom errol megoszlanak a velemenyek, de en egy ortoped professzornak jobban hiszek :) Igy a siesta kizarva.


Megegyszer koszi a valaszokat!!!!

2012. okt. 9. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem lesz ebben a kérdésben egyértelmű az ajánlás, mert nekünk is az ortopéd orvos ajánlotta a Siestát, meg a gyógytornász is. :)

Nekem is tetszenek a D.D.Step cipők, jók minőségre is. Meg az Elefanten is nagyon nagyon jó.

Amúgy nálunk az egyik oka, hogy Siestát kap a gyerkőc ebből a 3 márkából, mert az egészségpénztárra is meg lehet venni.

2012. okt. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!