Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék Budapesten 5 éves...

Hol tudnék Budapesten 5 éves lányomnak használt, de jó állapotú téli ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Emiatt lesz szombaton a nagy bababörze! Ott mindent megkapsz, több száz anyuka viszi ki a kinőtt ruhákat és adja el a Babaexpon!!
2012. okt. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hada Kft., Bp. VII. Rákóczi út 73. [link]
2012. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért:

A nagy babaexpó belépőjegyes? Mintha azt hallottam volna, hogy fejenként 2000 volt. Vagy keverem valamivel?

2012. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háda turkálók (a Rákóczi úti gyerekturka darabáras, nem annyira olcsó, mint a kilós turik), Vatera (télen drágábbak lesznek a télikabik, most még vannak relatíve olcsók)
2012. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy segített nekem!
2012. okt. 9. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A KÖKI terminálon lévő HÁDA is nagyon jó. Minőségi ruhák vannak és rengeteg.
2012. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

1200 forint a felnőtt belépő, de sztem nagyon megéri, én rengeteg ruhát veszek ott. Főleg hátul érdemes körül nézni, ahol az anyukák árulnak, ott sokkal olcsóbb, mert elöl a hivatalos turkálók vannak!!

2012. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!