Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata sóterápiás készülékről? Salin márkájú?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme? Bejött a köhögős időszak..nagyon sokat vagyunk fent éjjel a köhögés miatt...
2012. okt. 9. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nagyon jó.
2012. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hangos nagyon? Tudnak tőle aludni a gyerkőcök?
2012. okt. 9. 21:11
 3/14 anonim ***** válasza:
persze :) olvastam én is vhol, h hangos. hááát nemtom, én nem hallom. sőt, olyan aranyos a hangja, h én 2 perc alatt kómás vagyok tőle :)
2012. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nálatok csökkentek a náthás, köhögős betegségek?
2012. okt. 9. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
nézd. tesóm kislánya asztmás, kb fullaádsig köhögött éjjelente. amióta ezt használják végig alszik éjjel, max 1-2 köhintés van. a kisfia állandóan tüdőgyuszit kapott, mióta van neki is, azóta ha beteg nem kap rögtön tüdőgyulladást, csak lázas, de nem fajul addig. barátnőm kislánya szintén asztmás, a géppel szintén alszik éjjel és kevesebbet beteg. szóval én bátran ajánlom.
2012. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sokat segítettél! :)
2012. okt. 9. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, remélem nektek is segít :)
2012. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon sokat segített!

Tavaly amikor kezdtük a bölcsit, kisfiam szinte álladóan beteg volt. A sima párologtatás nem jött be, utána vettük a Salint.

Én megvárom, amíg a fiam elalszik (lefekvés előtt jól kiszellőztetek), bekapcsolom és reggelig megy a készülék.

Bevezetéskor fokozatosan kell növelni az időt, de azt mondom, maximálisan megéri az árát.

2012. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem, viszont az lenne a kérdésem, hogy ha a gyerekszobában van bekapcsolva, akkor nem rakódik le a bútorokra a só?
2012. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Meg is rendeltem. Most sikerült egy helyen találni 9900ftért és ingyen kiszállítják. :) MÁr nagyon várom. :)

Azt írja a leírása ,hogy nem tapad meg só sehol. Remélem így lesz. :)

2012. okt. 10. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!