Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » LYMPHOMYOSOT csepp, segíthet,...

LYMPHOMYOSOT csepp, segíthet, hogy elkerüljük a műtétet?

Figyelt kérdés
Ma voltunk fül-orr-gégészeti vizsgálaton a 3,5 fél éves kisfiammal,dagnózis: erősen behúzódott dobhártya+savós váladék a fülben,mindez a megnagyobbodott orrmandula miatt.A dokinő egyből a műtétet mondta,de hozzátette próbálkozhatunk esetleg homeopátiával is,bár ő nem hisz benne.Akik esetleg használták,hogy reagált rá?Segített?Ezután megyünk majd még hallásvizsgálatra is.
2012. okt. 9. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pártolom a homeopátiát, de nem egy ilyen betegség esetén! Ha a genny és savó hosszú távon kezeletlen akkor állandóan felülfertőződik és sajnos az agyra is ráhúzódhat a gyulladás. Nem érdemes kockáztatni. 4 éves a kislányom és 2 évesen kivették az orrmanduláját és kapott grometet is egyszerre. Idén már a második gromet műtéten vagyunk túl és hidd el fantasztikusan viselte a műtéteket. Nem beszélve arról, hogy kevesebbet is volt beteg, vagy ha mégis, akkor ab nélkül is meggyógyult.
2012. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Lymphomyosot csepp nagyon jó, mi nekünk is segített és nem kellett megműteni.Sokkal kevesebbet is beteg!

Próbáld ki bátran!Meg fog tőle gyógyulni egy hónapon belül!Üdv.

2012. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mertem kipróbálni,mert 12 évtől lehet adni a tájékoztató szerint,mi meg még 4 évesek sem vagyunk.Két hét múlva műtik.....
2012. nov. 3. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 évesek múltunk én adtam egy hónapon keresztül 10 cseppet naponta és használ,csak azt nem tudom h mennyi szünetet kell tartani a két doboz között?
2013. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!