Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most komolyan mindenkinél...

Most komolyan mindenkinél ilyen egyszerü az esti rutin altatáskor?

Figyelt kérdés

játékok elrakása

fürdés

fogmosás

pizsamába, hálóingbe bújás

mesehallgatás az ágyban (apa vagy anya mesél)

villanyoltás


és ennyi?mindenkinél ilyen egyszerü irják le nálatok hogy van erre nagyon kiváncsi vagyok


2012. okt. 12. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak a "keret", legtöbbször akad valami ráadás, közjáték is:)(mondjuk nálunk fürdés és fogmosás között van a vacsi, utána pedig esti szoptatás).
2012. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mostmár igen, de volt olyan, h a fürdés után fél óra volt az öltözködés, mert egy nagy mókának gondolta és félpercenként elszaladt.....
2012. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mostmar nallunk is egyszeru de nem volt mindig igy. Kb 2 eves kroa ota van az, hogy:

-18 orakor vacsi

-utanna meg egy kis jatek vagy mesenezes amig en osszepakolom a konyhat

-19 orakor furdes fogmosassal

-mese olvasas

-alvas


Persze olyan van, hogy meseolvasas utan meg ker vizet vagy eppen rajon, hogy kell pisilni... De miutan ezek az igenyek ki vannak elegitve megoleli a kedvenc vizilovat es alszik.

2012. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem ment mindig ilyen könnyen,de én azon voltam,hogy tanuljon meg egyedül elaludni,és ez bevált a 2.-nál i, mert ő még csak 1éves és őt sem altattam soha. van,hogy még amikor lerakom akkor kiabál,beszélget magában-de 10-20 perc múlva elcsendesedik és elalszik. a nagyobbik 4éves.néha ő is próbálkozik,hogy még: szomjas,éhes,pisilni kell stb-de aztán ő is bealszik..


a tied mekkora? és mi a probléma?

2012. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen egyszerű nálunk :) Kár hogy a többi dolog már nem :D
2012. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk ennyi. 2 éves és 3,5 évesek. Talán a kicsi fél éves koráig voltak fennakadások, de azóta a rend: vacsi, fürdés, meseolvasás, kakaóivás, 9kor villanyoltás és alvás.
2012. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nálunk majdnem ilyen de azért némi átirás szükséges:)


fürcsi vacsi , játék, 8 kor gyerekszoba mese, fél 9kor villanyoltás melléfekszem alszik reggel 7 ig

2012. okt. 12. 13:03
 8/10 anonim ***** válasza:
oké,de akkor miért kérdezted,ha minden rendben??
2012. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem ilyen. vagy csak ritkán. Többnyire nehezen altatom el.
2012. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk is így van, de azért nem ment egyik napról a másikra, meg kellett tanítani, megszerettetni az esti rutint. Másfél éves a fiam, 6 éves a lányom. Este fél 7 körül vacsi, utána még játszunk, elpakolunk vagy együtt, vagy én egyedül, míg ők az apjuk felügyeletével fürdenek, fogat mosnak, utána öltözés, ágybabújás, meseolvasás. A fiam a mese közben rendszerint elalszik, utána még a lányommal beszélgetünk pár percet, 1/4 9-kor már ő is alszik. Reggel fél 7-7 között kelnek.
2012. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!