Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Speciális eset lenne a fiam?

Speciális eset lenne a fiam?

Figyelt kérdés
Ovis beszoktatással kapcsolatban kérdeznék tőletek.3 hete kezdtünk(én az első héten csak rövidebb időkre hagytam ott a fiamat,fokozatosan egyre tovább),a második héten már otthagytam egész délelőttre,akkor elváláskor sírt,ám az óvónők szerint párr perc alatt megnyugodott.Napközben 1-1 kisebb pityergés volt még,de ezen a 3. héten már semmi!Aminek agyon örülök,de:ezen a héten kezdett beszokni egy utcabeli kisfiú,akinek az anyukájának azt mondta az egyik óvónő,hogy az ő fia mennyire ügyes,nem olyan speciális eset mint az enyém.Kicsit fáj ez nekem és nnem értem.Egy hét sírdogálás a beszoktatásnál olyan extrának számítana?Mit gondoltok?Nálatok hogy ment?

2012. okt. 12. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig minden gyerek egyedi és speciális eset....


Nem sok egyáltalán az 1 hét sírdogálás. Nálunk nem volt beszoktatás (tavaly) egy egész hónapon keresztül sírt a kisfiam (és amikor már nem látta én is) Már mindenféle szaranyának gondoltam magam amiért otthagyom... Karácsony körül mondta az óvónénink, hogy na most már igazi óvodássá vált. Idén viszont egy könnycsepp nélkül kezdte az évet, imád járni :) Szerintem meg kell rá érniük.

Sok sikert!! (bocs, hogy hosszú lett)

2012. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam szeptember 6-án kezdte az ovit. Első 4 nap nem sírt (2 egymást követő csütörtök-péntek, mert beteg is lett). Utána sírt 1 hétig, majd nem sírt. Ekkor még elhoztam ebéd után. 2 hete ott alszik, minden reggel kitépik a kezemből, annyira sír. Nem szóltak még soha az óvónénik miatta, sőt ez inkább csak nekem szól, mert utána elvan délutánig, szépen eszik, alszik, játszik, foglalkozásokon részt vesz.

Neki kicsit több idő kell megszokni az új helyzetet, hiszen 3 évig éjjel-nappal csak velem volt. De az oviban nagyon segítőkészek, barátságosak és nagyon szeretik a fiamat.

2012. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na akkor az én lányom már a speciális kategóriába sem esik bele, mert mi januárban kezdtünk és áprilisban még mindig sírt, pedig csak félnapos volt, délben hoztam haza.
2012. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na meg aztán,nem is nekem mondta...az milyen?
2012. okt. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!