Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Befolyasolja az a gyerekeket...

Befolyasolja az a gyerekeket ha utolsonak mennek ertuk az oviba?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen teren latszik meg?.:)

Koszonom szepen.


2012. okt. 12. 20:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Nem értem a kérdést..
2012. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
arra gondolsz, hogy utoljára viszik haza? szerintem nem, a szülők tovább melóznak, ennyi. a picúr is megszokja hamar.
2012. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem szokja meg!!!!!

Értem is mindig az utolsók között jöttek az oviba. Az iskolai farsangi ünnepségre mindig az utolsóként érkeztek (ráadásul náluk volt a jelmezem is), az összes iskolatársam már be volt öltözve, segítették az anyukájuk, apukájuk, és ilyenkor az én anyukám még sehol sem volt! Nagyon rossz érzés volt, sokszor sírtam, mire odaértek, és már nem volt olyan kedvem indultam neki a farsangi felvonulásnak, vagy hasonló.

Egy dologra volt jó ez az egész, hogy megtanultam, és majd megpróbálom tűzön vizen át végig vinni, hogy én nehogy ilyen legyek az n gyermekemmel. Mindent érte majd, amikor érte kell, hogy legyen (tudom, mindig érte kell, hogy legyek), de amikor csak az édesanyjára számíthat, mindig ott leszek, időben, ha törik, ha szakad.

Ennyit megtanultam az egészből, szóval, ha nem tudod megoldani, hogy előbb menj, menjen valaki, vagy próbáld meg valahogy megértetni a gyermekeddel, hogy miért van ez, és beszéljetek sokat róla.

Röviden: nagyon megfogja érezni a gyermek. Lehet, hogy nem látod majd, (anyu sem érezte sosem, és most sem tudja, hogy ez így bennem maradt), pedig így van.

Sok sikert! Remélem, hogy meg tudod oldani majd valahogy! Remélem, hogy segíthettem!

2012. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat en szerencsere nem vagyok ilyen helyzetbe.De tenyleg enis lattam olyant hogy sirt a gyerek, mert nem jottek a szulei, meg ilyen dolgok.Koszonom a valaszt, de egyebkent csak kivancsisagbol tettem fel!
2012. okt. 12. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Valakinek utolsónak is lennie kell, fizikai képtelenség, hogy nincs utolsó gyerek az oviban...
2012. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát valahogy bennem is rossz emlékként él, mikor utolsóként jöttek értem az oviba....Hál istennek nem sokszor...

Drágalélek biztos nem véletlen hogy későn hozod el a kicsit, de valahogy tényleg próbáld megoldani segítséggel!

2012. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is az uccsó 3 között voltam mindig, a szüleim nagyon messziről jöttek. Nekem nem maradt ez rossz emlék, végre hozzáfértem egy csomó játékhoz, amihez amúgy esélyem sem lett volna napközben, mert nem szerettem a közelharcot :)

Eseményeken viszont ott voltak mindig időben!

2012. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a sokoldalu valaszt.Mindenki maskepp elte at s maskepp fogta fel.Helyes.
2012. okt. 12. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hát az én fiam-igaz már csak nagycsoportban- megkért, hogy ne menjek érte olyan hamar az oviba (délután 4 kor) mert ő még olyankor nem fejezi be a játékot. az nem zavarja, hogy már akkor is szinte mindig egyedül volt a csoportjából. Most van kistesó akivel otthon vagyok tudnék érte menni előbb is de nem engedi:)
2012. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem nagyon befolyasolja az otthoni kornyezet is:)
2012. okt. 12. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!