Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány kiló gyümölcsöt és mit...

Hány kiló gyümölcsöt és mit vigyek az óvodába?

Figyelt kérdés
25 fős csoportba jár.Arra gondolok,amikor gyümölcsnap van és egy,vagy két szülő bevisz gyümölcsöt az egész csoportnak.Azért írtam le,mert nem tudom hogy ez mindenhol szokás-e.Még nem esett rám az idő,de nem tudok semmit erről.

2012. okt. 12. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

2kg almát vittünk. Feldarabolják nekik.

Azért nem lenne semmi 25 db banán. Szóval abból is max. 2 kg kell majd, és felvágják nekik.

Nálunk így szokás.

2012. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is felvágják.

A kb 20 gyerekre viszek 8-10 darab banánt vagy 8-10 darab almát. Elvileg itt is 25-en vannak, de 20-nál több gyereket még sosem láttam a csoportban, inkább 16-17-en vannak.

Volt hogy 5 darab almát vittem, annak is nagyon örültek.

2012. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-3 kilót szoktam vinni, mindig vegyesen az idénynek megfelelő gyümölcsökből válogatva.
2012. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálunk annyiból jobb a rendszer, hogy mindig visz mindenki :) Kb. 1-2 db gyümölcsöt kell vinni, jó vegyes lesz és biztos jut mindenkinek.
2012. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor gyümölcsnaposak voltunk, én vittem 1 nagy fürt banánt, 1 csomag mandarint és 1,5-2 kiló almát. Feldarabolták és gyümölcssalátának megcsinálták.
2012. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ami éppen idény gyümi

de vittem már retket ubit paprikát karalábét répát mogyorót diót mazsolát

változó mennyit vittem egy alkalomra

soha nem volt gond miatta

a zöldséget vagy a uzsi kenyérre kapták meg vagy pl a répát pucolva 10óraira

2012. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a fiam csoportjaba 28-an vannak,4-5kg gyumolcsot ,zoldseget kell vinni vegyesen +egeszseges ragcsakat ,köles golyot szoktam meg venni 1ket csomaggal
2012. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyümölcsnapon minden szülő visz, általában megbeszéljük melyik hónapban ki mit. Így vegyes lesz és egy egy szülőre nem hárul több kilónyi megvétele, csak pár darab.
2012. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk hetente kell vinni pár db-ot, én egy fürt banánt v. 5 db almát vagy 0,5-1 kg mást szoktam vinni (narancs, mandarin, barack, körte stb)

De vittem már répát és karalábét is :)

2012. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 28-an vannak a csoportban, heti egyszer van gyümölcsnap, amikorra 4-4 gyerkőc van mindig beosztva. Én kb 1-1,5 kiló gyümit szoktam vinni, jövő héten sütőtököt (2-3 darabot)viszünk, abból van itthon egy csomó.
2012. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!