Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam gyümölcsöt,...

5 hónapos kisfiam gyümölcsöt, főzeléket, tejpépet, tápszert eszik napközben 4 óránként. Éjszaka viszont két óránként tápszerezik hajnali 4-ig, aztán óránként reggel hétig! Miért csinálja ezt? Már nyolc kiló! Félek hogy baja lesz ennyi tápszertől.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi tápszert eszik meg egyszerre? Nekem 5,5 hos lányom 3x 2dl tépszert eszik, mellette nekünk is gyümi, fözi, és tejpép megy.Tápszert reggel 6-kor, este 7-kor, és 10-kor eszik. 2700 grammal született és most 6690 gramm. Neked mennyivel született?

2009. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. Az is lehet, hogy gyenge neki a tápszer amit kaptok. Mi a mildibé1-et esszük. Amig nem vezettem be a fözit meg a tejpépet 2 óránként evett 200 milit napközbe. Csak ebböl gondolom, hogy erösebb tápszer kéne, és lehet, hogy nem enne neked 1-2 óránként. Én a helyedbe megkérdezném a gyerekorvost, vagy a védönöt. Lehet, hogy írnak fel másfélét.
2009. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
BEBA 1-et eszik. A két órás ciklusokban kb. 180 ml-t az órásokban kb. ennek a felét. Néha higítom neki a főzeléket is tápszerrel, meg a gyümölcsöt, hátha eltelik tőle, de semmi változás az éjszakát illetően. 3840-nel született, most kicsivel több mint 8 kg.
2009. júl. 23. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, ha ennyit megeszik éjszaka, akkor egyértelműen éhes, próbáljátok ki vacsorára a sinlacot, vagy a mildibé szép álmokat tápszerét szerintem.
2009. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a segítséget! Kipróbálom. De az jutott eszembe, hogy valószínűleg rosszul etetem. Sajnos a védőnő eddig nem volt segítségemre. Csak annyit mondott, hogy négy óránként. De azt, hogy mit és mennyit, azt nem.

Még egyszer köszönöm nektek!

2009. júl. 23. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint az elsö vagyok. Még annyi jutott eszembe, hogy vannak olyan babás oldalak ahol a szakértö válaszol. Most sajnos egy se jut eszembe. De megprobálnák a helyedbe keresni egy ilyen oldalt, hátha ott kapsz olyan választ ami tényleg megoldja a problémátokat. Nagyon sajnálom, hogy ilyen a védönötök.Az éjszakai tápszer szerintem is jó ötlet, probáld ki hátha bejön. Ha nem akkor szerintem keress egy ilyen oldalt. De még az is jó, ha válaszolsz itt, hogy bejött-e az éjszakai tápszer. Ha nem, akkor jövöhéten csütörtökön megkérdem a védönöm, ö biztos mond valami jó dolgot. Akkor megírom neked. Boldog babázást.

2009. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia Első!:-)

Vettünk két fajta éjszakai tápszert is. Milupa jó éjszakát, meg BEBA-t is. Egyenlőre annyi a változás hogy nem kettő, hanem három óránként kér enni. Néha nem is vagyok benne biztos hogy éhes. Inni nem iszik egyáltalán, fintorog a vízre és a teára is. Azóta csinálja ezt mióta nem szoptatom, ugyanakkor 4 hónaposan ő döntött úgy hogy nem akar tovább szopizni. Visított mintha nyúznánk. Próbálom megnyugtatni, de csak az evéssel lehet.

ha megkérdeznéd az jó lenne!

Köszönöm szépen!

2009. júl. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!