Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyenek inkább? Fisher...

Mit vegyenek inkább? Fisher Price golyópályát vagy sütifaló kincsesbödönt?

Figyelt kérdés
Mindkettő tetszik, de nem tudom melyik lenne a jobb? Te melyiket vennéd? Még csak 2,5 hónaposak vagyunk, de most lesz keresztelőnk és mi dönthetjük el mit kérjünk.
2009. aug. 6. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Golyópálya van több is.

[link]

Ha erre gondolsz, akkor szerintem ez a jobb döntés és nem a sütifaló.

2009. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen pont ilyet láttam
2009. aug. 6. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a sütifaló bödön van, 6 hónapos volt a kisfiam amikor megvettük, most 21 hónapos és még mindíg sokat játszik vele, nagyon szereti. Eleinte a zenéje érdekelte, aztán a tetejét rakosgatta rá folyamatosan, majd jött a beteszem-kiveszem korszak, most meg már a formákat teszi a helyére, nagyon sok játéklehetőséget rejt magában, úgyhogy én erre szavazok.

2009. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a kettő és nagyon szereti őket. Akár melyik mellett döntesz nem lesz rossz választás. De mivel csak 2,5 hónaposak vagytok ezért inkább a kincses bödönt ajánlanám mert azzal hamarabb fog tudni játszani mert a golyó pálya kb: csak egy éves körüli időpontban fogja érdekelni addig meg minek álljon ott csak kerülgetnétek. A bödönnel hamarabb tud játszani 6 hónapos korától már elpakolgat benne.
2009. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A golyópályát csak az előző linkből ismerem, de sütifaló bödönünk van és nagyon szereti a fiam. Kb 7-8 hós volt mikor megvettük, most 13 hós és szívesen pakolgat bele, most kezdi tanulgatni, hogy melyik formát melyik lukon lehet bedobni, eddig csak felülről pakolt bele.

Így a kép alapján a golyópályát szerintem jóval később tudná használni, mint a bödönt.

2009. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!