Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nekem bevált...

Ajánlanátok nekem bevált beszédfejlesztő mondókás könyvet?

Figyelt kérdés
20hósom van, mondatokban beszél, helyre raknám az r-eket, s-eket, imád mondókázni. Köszi!

2012. okt. 13. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy akarod helyre rakni?
2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jépa, jetek, mogyojó, fajkas....kés helyett készt mond, stb. Játékosan gyakoroltatni a helyes kiejtést.
2012. okt. 13. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

20 hónaposan még nem gond... hogy nem tiszta a beszéde!!

Beszélj neki sokat és megtanulja!!!!

2012. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még fejleszteni! Majd az oviban amikor 5 évet betölti ha addig nem jön helyre!
2012. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nem logopédushoz akarod elcipelni! Örülj neki, hogy 20 hónaposan már mond valamit, más gyermeke ilyenkor még meg sem mukkan...
2012. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jubilee ***** válasza:
79%
Csak ismételd el helyesen a "hibásan" ejtett szavait! Ha állandóan javítgatod, akkor elbizonytalaníthatod. Ilyenkor még anatómiai pöszeség van, szerintem ne aggódj! Majd elnövi. :)4 évesemnél amúgy én Montágh Imre könyvét használom, nagyon jópofa módszerek vannak benne. 20 hónapossal még nem csinálnám. :)
2012. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azért mert más gyereke meg sem mukkan, az enyém lehet hogy élvezettel tanulna számára még új mondókákat, mivel őt ez köti le és nem motorozás/rajzolás/babázás. Nem panaszkodtam,nem dicsekedtem hanem ötletet kértem és nem trenírozni szeretném a gyereket a székhez kötve hogy addig fel nem áll míg vissza nem mondja,tehát nem értem a felháborodásodat. Köszönöm mindenkinek a választ.
2012. okt. 13. 22:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó= #5ös
2012. okt. 13. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]


:)

2012. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!