Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évessel nézhető igazi...

4 évessel nézhető igazi rajzfilmcímek érdekelnek. Van olyan ami kedves, tanulságos, esős délutánra jó program lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 11:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
esetleg olyan amelyikben hajósok vannak, vagy amelyik tengeren játszódik de az ő szintjükön
2012. okt. 14. 11:36
 2/16 A kérdező kommentje:
vagy gyerekfilmek, nem muszaj rajzfilm legyen
2012. okt. 14. 11:39
 3/16 anonim ***** válasza:

Micimackó szerintem nagyon aranyos,esetleg Spongyabob mert az a tenger alatt játszódik,de elég nagy butaság szóval inkább nézz bele mielőtt megmutatod nekik.

Ami még vízi volt az a Cápeti,de az elég régi.

Meg a vízipók csodapókot is néztem kiskoromban.

Meg ami nagyon aranyos szerintem az a Miss Spider és a napsugár rét lakói.

2012. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hmm.. Mulan? Kis hableány? Spongyabob a film? 101 kiskutya? Télapu? Dennis a komisz? Reszkessetek betörők? Vuk? Mézga család? Tom és Jerryből is van azthiszem film is, amiben beszélnek, meg még egy halom disney-mesefilm amiket ilyen idősen imádtam.
2012. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
A Tom és Jerry szemét, káros, csupa erőszak. A legrosszabb azbenne, hogy a macskát akármilyen inzultus érheti, felkel és fut tovább.
2012. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
most látom hogy tengeren játszódót keresel. ebben az esetben: segítség, hal lettem!, spongyabob szintén, Némó nyomában stb. Kis hableány. de szerintem a diavetítőn (IGAZI DIAVETÍTŐN) mesélt mese is tökéletes. Én imádtam.főleg a vízipók-csodapókot, és a Vackort az óvodában :)
2012. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez a tom és jerry nem. ez film és nagyon aranyos. és egyébként is nem tudom hány millió ember nőtt fel rajta és nem lett tőle semmi bajuk..-.- ahogy nekem sem.
2012. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp most a Némó nyomában nálunk a nyerő. Nagyon édes kis mese, én vagy tizedszer látom, de mindig mosolygok rajta. :)
2012. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

:) az én harmadik fiam piszokul érzékeny volt az erőszakra, durvaságra a filmekben ... és itt nem gyilkosságra, verekedésre kell gondolni, hanem megpróbálni beleélni magad egy kisgyerek lelkébe, akit csak szeretet vesz körül és a szülő kíméli minden rossztól ... tehát fogtam a divatos mesefilmeket, végignéztem és kivágtam belőle a "durva" részeket, aztán mégegyszer végignéztem, hogy úgy igazítsam kerek legyen a történet mégis ... volt mozifilm ami húsz perces lett, de élvezte :)

tehát gyakorlatilag bármit ami gyerekfilm, ifjúsági film, de menj le gyerekbe, hogy tudd mi lesz számára érthetetlen vagy durva

2012. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Némó, az nagyon kis aranyos.

Vagy a Táncoló talpak....

2012. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!