Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit iszik naponta 2 és...

Mennyit iszik naponta 2 és fél év körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés

Lányom az utóbbi két hétben szinte egész nap iszik. Vizet, teát, gyümölcslevet, bármit adok neki, addig issza amíg van benne.Az étvágya is jó. A béres csepp lehet oka esetleg? Mert kb. két hete adom neki újra. Régebben is kapta, de akkor nem ivott ennyit hozzá. Azt tudom, hogy az étvágyra jó hatással van, de hogy szomjas is lenne tőle?

Napi másfél liter folyadékot iszik meg kb. plusz egy fél liter tejital. Normális dolog ez, vagy lehet valami baj?


2012. okt. 14. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
1,5-2 litert
2012. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most, hogy nincs meleg, kb. 3 dl tejital és 3 dl víz és tea. Nyáron, amikor meleg volt, akkor ivott 1 l vizet és 4 dl tejitalt.

Eddig mennyit ivott? Nekem nagyon soknak tűnik 2l folyadék én nem iszok meg felnőttként annyit.

2012. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!