Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen nem aludt már a...

Mennyi idősen nem aludt már a gyereked napközben? Lehet hogy a lányomnak már nincs rá szüksége?

Figyelt kérdés

2,5éves a lányom és kb 2hete csak szórakozik a nappali alvással.:( Semmi nem változott,járunk sétálni játszótérre/játszóházba,intézzük a dolgokat. Régen percek alatt elaludt,most meg csak szórakozik!


Most is már egy órája "szenved" az ágyában. Nem jön ki elszórakoztatja magát,de nem alszik! Pedig mikor lefektettem látszott hogy álmos,szó nélkül lefeküdt a szokásos kakaójával!



2012. okt. 15. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

5 éves és még mindig alszik. És igényli. Nálunk is voltak ilyen időszakok, amikor nehezebben ment, mostanában van, hogy nem fárad már el annyira, illetve az oviban nem tud elaludni legtöbbször.

Én "nem engedtem". Volt, hogy azt mondtam, ok, nem kell aludni, csak bent maradni az ágyban. Lehet "olvasgatni". Kapott egy könyvet, majd 5 perc múlva aludt. Próbálkozhatsz ilyesmivel.


Szépen alszanak, a 3 évessel együtt. 1-2 órát simán, de van hogy hármat is.

2012. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom a lányom is ottmarad az ágyában,eljátszik! Mondjuk ő soha nem volt jó alvó,3órát talán csak akkor aludt egyhuzamban mikor beteg volt. Ha alszik 1,5órát "boldog vagyok".
2012. okt. 15. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2,5 éves. A múlt hét katasztrófa volt, az Istennek nem akart aludni. Először feküdt szépen, nézte a mesét, majd felült,... szórakozott.

Nem hagytam rá, minden nap próbálkoztam. Tegnap és ma már semmi gond nem volt, megaludta a 2 óráját.

Én is azt mondom, hogy ne add fel!

2012. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is van hogy gond az alvás a fiamnak(2év3hós)

Máskor meg szépen alszik szó nélkül,szerintem kell még ekkora gyereknek,nálunk ha kimarad az alvás kezelhetetlen,hisztifészek lesz kora estére,a másik az ,ha megy oviba ott is aludni kell majd,úgyhogy nálunk muszáj:))

2012. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!