Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek kell még napközben...

Szerintetek kell még napközben aludnia 22 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés

délbe se nagyon akar elaludni.ha elalszik van hogy csak fél órát alszik ,van hogy az éjszakai ébredéseit piheni ki és alszik másfél órát is.


de teljesen mindegy délbe mennyit alszik még este 10 órakor is csak nagyon-nagyon nehezen alszik el.


ma 8 órakor ébredt reggel és arra gondoltam hogy nem altatom délbe hátha úgy este 8kor már aludna.


vajon kibírna 12 óra ébren létet?


nem tudom mit tegyek mert ezt már nem lehet bírni.későn alszik el este és egész éjszaka nyűgösködik,van amikor sír.sose volt valami jó alvó,sőt elég rosszak az éjszakáink.


segítsetek kérlek tanácsokkal,mert már nem tudom mit tegyek.


ja kb egy hete bújt ki az utolsó foga és már majdhogy nem kint is van teljesen.tehát ezek után már nem lehet a fogaira fognom hogy azért nem alszik.


2010. nov. 20. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell aludnia,hisz még az óvodások is alszanak.
2010. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat vidd a friss levegőre! Délelőtt is, délután is! Az ovisok is futkároznak két-három órát a friss levegőn, majd esznek és jóízűen alszanak.. A friss levegő nagyon fontos, és a mozgás. Éjjel is jobban fog aludni. A szobai mozgás semmit semmit sem ér.
2010. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha reggel korábban keltenéd?
2010. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

23 hónapos fiam még nap 2 alvást igényel...

8-9küzött kell majd alszik fél12 fele egy fél-1 órát, és délután 5 óra fele is egy háromnegyed órát este 10 után fekszik, éjjel forgolódik ő is van hogy sír álmában, neki is kinn van az összes foga...


szerintem valamit álmodhatnak azért ilyenek éjjel vagy nem tudom...


próbálj valami homeopátiát hátha segít

2010. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ovi miatt kellene, ott úgyis fognak aludni.

Én lehet hogy megkérdeznék egy orvost, mert szerintem keveset alszik.

2010. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem azért, de épp minap mesélte anyukám , hogy én 22 hónapos koromtól 1x sem aludtam napközben, és óvodában sem, sosem!!! /Ő ott volt óvónő, így alvás helyett néha malmozhattam az óvónénivel:))(Egyetlen egyszer igen, de akkor azt hitték, beteg vagyok, de nem voltam).

Szóval ilyen is létezik, de ezt nem kívánom nektek:))

A friss levegő tényleg sokat jelent. Én valahohy úgy időzíteném, hogy regeli bredés és éjszakai alvás között félidőben kivinném a levegőre és utána próbálnám altatni.Persze vagy bejön vagy nem:)

2010. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd ki délelőtt minimum 1 órára had szaladgáljon, este pedig babakocsival fél óra sétára, alszik majd délben és este is!
2010. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!


hát tegnap délbe hiába altattam nem aludt el.este 6ig jól bírta,aki elbóbiskolt ülve 2 percre.és utána fél 9kor alig akart elaludni.



ma már aludt délbe,nem akart most se de muszáj volt neki.


de hozzáteszem nem aludt jobban éjszaka így se hogy délbe nem aludt.

2010. nov. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!