Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Deichmann-ban kapható...

A Deichmann-ban kapható Dei-tex csizmák jók? Valaki vett már ilyet kisgyerekének?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva eddig csak Elefanten és Falcon bakancsai és csizmái voltak kisfiamnak,nem tudom,milyen minőséget kapok fele annyiért... Szerintetek?
2012. okt. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiamnak már kettő is volt,és nagyon meg voltam vele elégedve.ugyanolyan volt,mint az elephanten majdnem féláron
2012. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon meg voltam vele elégedve én is, két szezont is végigcsináltunk ilyen dei-tex bakancsal. de egyébként ugyanilyen jók az aldis gyerekbakancsok is, nemtom milyen tex, de abból is volt tavaly is nekünk és jó volt az is (két méretet vettem kapásból hogy végig bírja a szezont). most pont kapható amúgy, 3990, vettem is neki.
2012. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szuperek,nem azott be ,de az aldiban kaphato is jó .
2012. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 3. éve veszek dei-texet semmi bajuk nem volt még soha
2012. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!