Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két kérdésem van két éves...

Két kérdésem van két éves kislánnyal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

tényleg vannak olyan gyerekek akik megérzik a közeli hozzátartozó halálát( nagyapja halála előtt két héttel meglátogatott minket egész nap a gyerek le se szállt a nagyapjáról. . halála napjának este nmeg a gyerekem nem akart a szobájába aludni hanem csak apa apa és apa.(férjem apja halt meg aznap éjjel 3 kor)


másik mennyire vagytok rugalmasak napirend kérdése felöl +,- fél óra ide oda tologatás mennyire fél bele pl esti rutinnál?


2012. okt. 18. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi apósomat temettük múlt héten, de semmi különöset nem vettem észre a 2,5 éves gyerekemen (bár nem is hiszek az ilyen féle megérzésekben, de cáfolni sem tudom).


Napirend: fél óra eltérés nálunk még nem számít, ha fürdésről vagy alvásról van szó. Ha viszont valamelyik étkezés késik, már szól a kisfiam, hogy fáj a hasa :) Igazi kis haspók :)

2012. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom amit elsőként kérdezel. Kb. 2 hete volt egy olyan, hogy 2,5 éves kislányom 2 napon keresztül csak a dédit emlegette, fel akarta hívni (fel is hívtuk, mert annyira mondta), és mindenáron menni akart hozzá. De annyira, hogy "most, azonnal", hiába mondtam, hogy pár nap, és megyünk, nem, Ő most akar! És 2 napig folyton ezt hajtogatta, naponta 3x kellett felhívni, hogy tudjon a dédivel beszélni. Aztán Én is beszéltem nagyimmal, még viccesen meg is jegyezte, hogy " mi van ezzel a gyerekkel, csak nem azt érzi, hogy meg fogok halni?"

Engem a hideg rázott, és mondogattam, hogy dehogyis, ne beszéljen bolondokat!

Szóval, nem tudom, de Én alapvetően hiszek az efféle dolgokban!

Szerintem abszolút belefér, van, amikor egyébként is csúszik a napirend, mert alkalmazkodni kell dolgokhoz,pl. óraátállítás, bölcsibe szoktatás. De van, hogy elhúzódik egy program vagy valami, Mi rugalmasak vagyunk, ha úgy adódik.

2012. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!