Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen téli lábbelit veszel...

Milyen téli lábbelit veszel gyermekednek?

Figyelt kérdés
Hol? Mennyiért? Milyen márkájút? Lesz külön hótaposója is?
2012. okt. 20. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

2 és fél éves,25-26os a lába.

2 téli bakancsot veszek ha az egyik beázna.

1 Super Gear hótaposó féleséget,majdnem olyan mint egy bakancs ami 5ezer ft és egy Dei-tex téli bakancsot ami 6ezer ft Deichmann-ba.

2012. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 db hótaposót és 1 db bundás bakancsot.
2012. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Superfit gore tex bakancsot vettem Brendonban,nagyon drága volt,de tavaly is ilyenünk volt és az egész telet kiszolgálta,hóban,nagy fagybanis!
2012. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Superfit bakancsot fogok venni a fiamnak, november elején remélem, eljutunk Martfűre, és akkor még a pénztárcám sem fogja annyira megsínyleni. :)
2012. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy használt deitexet vettem, szép, csak az orra kopott minimálisan, 1000,-

Meg egy Bama bakancsot, ha az első átázna, az meg 500 volt, a kanizsai bolhapiacon :) (főleg osztrák cuccok vannak)

Szerintem nézek még egy hótaposót is :)

2012. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Linkelnétek, melyik superfitet? Vagy a superfit bakancs mind egyforma, csak annyi a különbség, hogy tépőzáras vagy fűzős?
2012. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok ezt...


[link]

2012. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éves fiúcska. Már vettem neki a Deichmannba egy Baren Schuhe magas szárú bőr cipőt. 7000 Ft volt.Hótaposót kap ha nagy lesz a hó, meg oviba az praktikusabb ha kimennek a hóba játszani.
2012. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!