Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiért vesztek téli csizmát...

Mennyiért vesztek téli csizmát és hótaposót a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csizmát veszek. 8000 Ft-ért néztem a Deichmann-ban.
2012. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ebben az évben az aldiba vettük meg 4000 Ft-ért/pár a téli bakancsait a gyerekeinknek. Tavaly a deichmannban vettük ott se volt rossz, mert ott is jó cipőket lehet kifogni a gyerekeknek.


Üdv egy Anyuka.

2012. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bélelt bakancsot fogok venni, max 6ezerért.

Csizmát nem szereti egyik gyerekem sem.

Deichmannban láttam, ami tetszett, csak nem voltak velem a gyerekeim, hogy rájuk tudjam próbálni.

2012. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly a deichmann-ban 10e-ért vettünk elefantent. Elég drága volt, idén pedig még drágább ez a márka, így most gondolkozom rajta, hogy mi legyen. Ezt az aldisat lehet, hogy megnézzük. A deichmann-ban 6000-től már vannak dei-tex-ek, de tavaly is úgy indultunk neki, hogy az lesz, aztán nagyon nem volt szimpatikus. Én úgy vagyok vele, hogy csak egyet szeretnék venni, de az legyen nagyon jó minőségű, ne ázzon át, csak ilyet már 10e alatt szinte nem is lehet találni...
2012. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Decathlonban nagyon szuper meleg, vízálló csizmák vannak 7000 Ft körül, szerintem olyat kapnak majd a fiaim.
2012. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!