Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon elárul valamit a gyermek...

Vajon elárul valamit a gyermek jelleméről az, hogy milyen állatokért, plüssfigurákért van oda? Vagy nincs különösebb jelentősége?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányom pl. a cicákat szereti. Pedig van ugyanolyan tapintású plüss kutyája, nyula, mégis a cica a kedvenc. Vajon mi alapján választanak maguknak kedvenc állatot a gyerekek?
2012. okt. 20. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége. Volt egy mese amiben aranyosnak talált egy macskát és így ő lett a kedvenc állatkája.
2012. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Az én kisfiamnak van egy kedvenc kutyája. Nem is tudom már hogy kezdődött a "szerelem", de már egy jó ideje tart, mindenhova visszük magunkkal. Általában a farkánál fogva hurcolja és csiklandozza vele az orrát. Ezen kívül még a macikat szereti, de a többi plüss egyáltalán nem érdekli. 18 hónapos.
2012. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, engem is érdekelne. :-) Lányom kedvence egy plüss ló, semmilyen más plüss állat vagy figura viszont nem érdekli.
2012. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs jelentősége :)
2012. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a nagylányom kicsinek utálta a plüssöket

9 évesen lett egy macija azt szereti


vajon ez mit árul el ?

szerintem semmit

2012. okt. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, a kérdésre a választ!

Leírom azért, hogy a 4,5 éves Lányomnak a Krokodilok a kedvencei: 2 db plüss krokodilja van.

A 2,5 éves Fiamnak pedig egy Fehér cica és egy Fehér kiskutya.

Ezek nélkül egy lépést se mennek, mindig kéznél vannak!

2012. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem nincs jelentősége az én kislányom 4 honapos korában kapott egy plüss báránykát nagyon a szivéhez nőtt most lassan 3 éves a Bee bari nélkül egy tapottat sem megy játszótérre is visszük csuzdázni meg hintázni...Bari mindig mindehol vele vah ha elesik vagy sir vagy bárbi bari vigasztalja vele törli le a könnyeit is....Mi már fényképet is csináltunk barirol ha esetleg valami baja lenne gyorsan tudjunk egyet csináltatni...
2012. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 es fel eves kisfiam a teheneket szerette nagyon,ujabban a baglyokat gyujti :)))
2012. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!