Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon mérges vagyok, majd...

Nagyon mérges vagyok, majd felrobbanok tudnátok mondani valami jó ötletet? (bocsánat ha hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy régen elváltak a szüleim, aminek örülök, mert végre látom hogy anyukám boldog!:)

DE! Vettünk egy szép nagy családi házat, s ideköltözött a nevelő apukám 5 éves kisfia is. És egyszerűen a gyerek akaratos, önző, gonosz! Anyukámék mostanában alig töltenek el valami időt kettesben, mert nevelő apámnak csak a gyerek a fontos... Én nagyon szeretem a nevelő apukám is félreértés ne essék, de nem tetszik ez nekem hogy anyával semmit nem foglalkozik! Most ment el a gyerekkel egy éjszakai útra és most betelt a pohár! Egy 5 évestől megkérdezte hogy el akar a jönni egy egész éjszakára, de az hogy anyát is magával vigye az meg se fordult a fejében! Egyszerűen a gyerek teljesen megmérgezi a kapcsolatukat! Amikor végre kicsit kettesben vannak, akkor a gyerek rájuk ront, s szétrobbantja őket! Anya a saját gyerekeként szereti őt, (többet foglalkozik vele mint velem, pedig én vagyok az igazi gyereke.)

És semmi egy hálatlan önző kis.... Ez csak töredéke annak amik a problémák vele, de most nem akarok többet írni. Kérlek mondjatok valamit, mart magamra robbantom a házat!


2012. okt. 21. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukának el kéne mondjad hogy miket veszel észre. Fel kell nyisd a szemét. Mert kivülről te jobban látod a dolgokat.
2012. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el játszóra a gyereket, addig anyukádék együtt lehetnek.
2012. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell felnyitnom anya szemét mert minden tisztán lát. Csak tudod az igazi apámmal rengeteg vita volt, és anya nem meri szóvá tenni, mert egyszerűen nem szeret már veszekedni.
2012. okt. 21. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha ne hibáztass egy kisgyereket! Ő aztán nem tehet semmiről! Tedd szóvá a férfinél a dolgokat, ha már anyukád nem meri.
2012. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előző írja, a mostohaapukáddal kellene beszélgess valahogy erről. Egy 5 éves nem tervezetten szed ám szét egy házasságot. Lehet igényli apukáját, és apuka is valahol pótolni akar és mindent megadni neki. De nem fog tudni, ha a kapcsolatát a feleségével nem tartja rendben. Valahogy ezt kellene nála felnyisd, hogy menjenek el ketten, te vigyázol a kicsire. A kényeztetés nem fog jót tenni a gyereknek és nem hibáztathatod őt, a felnőttet lehet.
2012. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!