Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Halláskárosodása van?

Halláskárosodása van?

Figyelt kérdés
Két és fél éves fiamat elvittem megkésett beszéde miatt orr fül gégészhez. Ott minden rendben volt (volt műszeres mérés is) egy hét mulva elvittem audiológushoz ott (ugyanolyan géppel) halláskárosodást állapított meg. Volt már valaki aki így járt? Szerdán megyünk egy harmadik orvoshoz is...

2012. okt. 22. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja,és azt elfelejtettem leírni! Orvosok mondták,hogy nekem nem fog menni a rendes suli,gimnázium,stb!És sikerült,leérettségiztem. Szüleimnek köszönhetem az egészet,mert ennél is rosszabb lehetett volna!
2012. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom a tanácsodat erős leszek és mindent megteszek érte az biztos!
2012. okt. 22. 22:03
 13/20 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,hogy mi a 3. orvosnak a véleménye!
2012. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
rendben .már izgulok miatta nagyon. szegénykémet állandoan tesztelem...
2012. okt. 22. 22:37
 15/20 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt, hogy fejhallgatót tettek a fejére, és meg kellett mondani, hogy melyik fülében hallja a sípolást? Vagy ahhoz még kicsi? Nekünk az jól sikerült, 3 évesen. Attól még lehet gond a hallásával?
2012. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
szia! Olyan nem volt csak ez a gép. ezért nem is értem hogy két gép egy hét alatt miért ad ekkora külömbséget... Persze az itthoni teszteken (kucscsöngetés,suttogás,játékot eldugom ami zenél megtalálás) mind áttment. Azért nemtudom hogy most valyon mi lehet...
2012. okt. 23. 11:39
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy attól, hogy a kulcscsörgést meghallja, még lehet, hogy nem hall olyan frekvenciatartományokat, ami a beszéd pontos észleléséhez és megértéséhez szükséges.
2012. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lehet... már nemtudom mit gondoljak a fiamat nézve nehezen tudom elhinni. és főleg elfogadni... :( és az is fura hogy egy hét alatt kapok két eltérő diagnózist.. Ezek a gépek mutathatnak fals eredményeket?
2012. okt. 23. 13:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi volt szerdán? Minden rendben van a fiad hallásával?
2012. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát voltunk szerdán is... nos itt az derült ki hogy nincs gond vele úgy néz ki... de nem tuti :( nem marad más mint a BERA vizsgálat . Ha van halláskárosodása akkor az pont az a határ amit nagyon nehéz megállapítani. Szóval folytatom tovább
2012. okt. 26. 20:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!