Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok jó gyerekFOGORVOST...

Ajánlanátok jó gyerekFOGORVOST Bp-en? 2,5 kislányomnak nagyon csúnyák a fogai. Felül érzékenyek és sárgásak, alul meg fekete foltosak.

Figyelt kérdés

A saját gyerekfogorvosunk csak jó taná

csokat adott. :(


2012. okt. 22. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom őket ajánlani:

[link]

Kedves,szépen,jól precízen dolgoznak.Mi dr.Kárász Szilviánál voltunk:)

Egyetlen hátrányuk,hogy nem olcsó,de ár/értek arányban mindenképpen jó.

2012. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Ő gyermekekkel is foglalkozik.

Én rettegtem a fogorvosoktól, gyerekkoromban az iskolaorvos elintézett... Aztán elmeséltem neki.

Ő mondta, hogy ő általában először hagyja liftezni a gyerekeket a székben, legözelebb belenéz a szájába és csak utána csinál valamit, ha kell. Természetesen, a liftezés ingyenes.:D

Nekem gyökérkezelést is csinált, és alig éreztem belőle valamit.

Nagyon ügyes, megbízható a doktorbácsi..:)

2012. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi dr.Pipics Sándorhoz járunk,nagyon kedves a gyerekekhez is,az én fiaim szívesen járnak hozzá,és nem mellékesen olcsó is.A nagy fiamnak 2 rágófogát tömte,összesen 5000ft-ért,a dentálkópé elég drága:(.

A körúton van rendelője.

2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Fekete foltosak? :O :(

Hányszor mostad neki életében?

2012. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!