Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis jellel hogy érdemes...

Ovis jellel hogy érdemes megjelölni a ruhákat, cipőt stb-t? Színes vagy fekete-fehér a praktikusabb? Csak jel elég vagy név is jó?

Figyelt kérdés
Gomba lesz a fiam jele. Van már textilfilcem, de hallottam már rávasalható jelekről is, amit neten lehet rendelni. Melyik megoldás a praktikusabb?
2012. aug. 12. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelet érdemes, mert azt a gyerekek is egyből megismerik.


Én textil és lakkfilccel csináltam(pl cipőbe, vagy műanyag/gumi felületekre, illetve szerintem bőrön is tartósabb) , nem bohóckodtam a bevarrós-rávasalós jelekkel, mert egyrészt olcsóbb, másrészt meg nekem egyszerűbb/gyorsabb is volt.

2012. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyedül az ovis zsákjára tettem rá a jelét gobelin féle öltésekkel mondjuk a zsákot is magam varrtam :-)


a többire alkoholos filccel vagy textilfilccel tettem rá, nevet nem csak a jelet


mivel a 3-4 év alatt sok mindenre kell majd jelet rakni jobban jársz ha filccel dolgozol :-)


esetleg a zsákjára vagy ami végig kell az ovis évek alatt arra tegyél vasalhatót

2012. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ruhát, zsákot, ágyneműhuzatot úgy, hogy rárajzoltam a jelét, és a vonalon haladva varrtam. Cipőt, poharat, fogkefét, ilyesmiket meg..alkoholos filccel rárajzoltam.
2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Victoprint Kft. sokkal egyszerűbb, mint rajzolgatni, bár a gomba elég könnyű, nekünk mókust kellett volna rajzolni.
2012. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én vasalni fogom a ruháiba.az ovis zsákjára és az ágyneműjére a nevét fogom felvarrni,amit egy barátnőm hímzett,nagyon szép.a cipőbe,fogkefe,pohár akoholos filccel fogom rárajzolni a jelét
2012. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a textilfilc mosáskor nem jön ki?
2012. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nem jött ki

mondjuk én csak 30-40 fokon mostam

2012. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ráirtam ,nevét fiuknak mikor még ovisok voltak plusz a jelüket is rárajzoltam .az ágynemüre ,meg rávasaltam lehet kapni rávasalhato papirt.
2012. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!