Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves fiúknál, mi most a...

8 éves fiúknál, mi most a menő? Valami klassz szülinapi ajándékot szeretnék unokaöcsémék.

Figyelt kérdés
max. 5000 Ft értékben.
2012. okt. 24. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk még mindig mennek a Lego Hero Factory-k, de úgy alapból a lego jó választás. Könyvben nagyon vicces az Egy ropi naplója, azt könnyen is olvassa, több kötet van belőle. Azt eddig minden gyerek szerette. meg a Rosszcsont Petiket. Vagy esetleg egy focimez? Azt pólónak is hordhatja. Vagy bármi hasznos, amin a kedvence van (törölköző, póló, bögre, zokni, alsógatya, pulcsi). Szeretik még a Phineas and Ferb-ös cuccokat. (Az is rajzfilm) Geomag érdekes és jó, de nem tudom, milyen drága egy készlet. Ha bicózik, görkorizik, akkor jó lehet a sisak és egyéb védőfelszerelés.
2012. okt. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha árulnak még műanyag kiskatonákat (szürke-zöld/német-szövetséges) az tankkal, tereptárgyakkal nagyon jó választás főleg, ha több csomaggal veszel belőle, régen olcsó volt és életreszóló élményt jelentett, a lényeg, hogy sok legyen.

[link]


aztán még a lövöldözős játékok is jók, minél erősebbet lőjön, minél masszívabban, 8 éves nem fog semmit összetörni nem lövi ki apu - anyu - tesó szemét, viszont élvezetes, hogy lehet vele célozni.


[link]


[link]

de bóvlit ne vegyél. ha esetleg eusabbat, modernebbet, biztonságosabbat akarsz:

[link]


[link]


ha békésebbet gondoltál, legózni mindenki szeret:

[link]


itt rengeteg mindent találsz, ha nem is pont ilyet de támpontnak sztem jó:


[link]


ami fontos, hogy ne legyen törékeny és lehessen használni, tehát legyen valami képessége, meg ha ismered az érdeklődési körét úgy könnyebb.

2012. okt. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A második hozzászóló által ajánlott helyről rendeltem tavaly karácsonykor. Megbízhatóak, viszonylag gyorsak.
2012. okt. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint a Tulli.
2012. okt. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam augusztusban volt 8 éves,angry birds-ös dolgokat és star wars legot kért.
2012. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!