Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt ajánlotok...

Milyen immunerősítőt ajánlotok oviba menő gyereknek?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdjük az ovit. Tudom, mindent el fog kapni, de bevált nektek valami, amitől hamarabb gyógyult? Gondoltam a Flavon max gyümölcslekvár gyerek változatára, Béres cseppre, Echinacea homeós bogyóra, a Multitabs Immuno-ra, illetve sima probiotikumra. Nektek mi vált be? Kistesó is van, félek, hogy ő is elkap majd tőle mindent.
2011. júl. 14. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Echinacea vagy immuno kids. Ugyanúgy mindent el fog kapni, de ne aggódj, mert ennyivel erősebb lesz a szervezete!
2011. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én probiotikumban hiszek, olyat szoktam, amiben pre és probiotikum is van.

Én nem mondanám betegesnek a gyerekem, sőt valójában náthán kívül, ami semmi kezelést nem igényelt, meg kétszer valami hányásos dolgot, ami egyébként nem volt súlyos, mert egyszer hányt és ennyi-szóval nem calici vagy rota, semmit nem kapott el a két év alatt. Fájdalmat okozó betegséget meg egyáltalán nem.

2011. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Márciusban kezdte az ovit, van kistesó. Még nem volt beteg, pedig mindig volt valami nyavaja az oviban. A kedvencem a rota vírus volt, ami igazoltan az volt. A gyerek csak hordozó volt, az egész család elkapta(nagyszülők is), kivéve őt és a tesót.

Én semmit nem adtam előre neki immunerősítőnek, és eztán sem fogok. Nem hiszek ezekben a szerekben. Annó én sem kaptam semmit, nem is voltam beteges sem.

2011. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom októberben kezdte, és bizony sok mindent elkapott, de neki leginkább a szeme érzékeny. 5x volt kötőhártya gyulladása...

A pici miatt ne aggódj, nálunk ő alig kapott el valamit, pedig volt sokféle dolog. (Kezdődő tüdőgyulladás, kétféle vírus stb.)

2011. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk a Béres cseppet és az Echinaceat is. Mindkettő használt bizonyos fokig.
2011. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Immunotrophinát, Cebion cseppeket és Pro gastro kidet adtam a kislányomnak ősztől. Nekünk bevált.
2011. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!