Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek már szedett gyermeke...

Akinek már szedett gyermeke Vermoxot bélféreg ellen a doktor mit mondott hányszor kell bevenni? Utánna ugyanúgy elkaphatja vagy ez valamennyire véd?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
doki határozza meg a dozist és elkaphatja ujra ha hajlamos
2012. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 szemet kellett bevenni, három hét alatt, 1-et 1 héten.

És nem véd az újrafertőződéstől.

2012. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3x. Aznap, aztán 2 hét múlva és azután két héttel.

De mindenképp doki. :)

2012. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha figyeltek a higiéniára, úgy értem egy ideig extrán, akkor nem jön vissza remélhetőleg. De majd a doki elmondja bővebben.
2012. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk is egyet írt fel a doki egy héten. Mellesleg ti elkaptátok? Elég szomorú, hogy az oviban ezt csak úgy elkapják. Igen ilyenkor különösen odafigyelünk, tavaly nyári szünet előtt kapta el, most remélem nem kapja vissza.
2012. okt. 25. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyári táborból hozták haza. Én is elkaptam 34 hetes terhesen. Gondolhatod. :/
2012. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!