Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van értelme 2 éves gyerek...

Magdolna83 kérdése:

Van értelme 2 éves gyerek számára Adventi naptárat készíteni? Tudja majd értékelni? Megérti, hogy naponta csak egy ablakot nyithat ki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de magasra kell tenni és együtt kinyitni. :o)
2012. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát én tavaly készítettem, és nagyjából az jött le nekik, hogy Karácsonyig mindennap jött egy kisangyalka, aki kitett egy- egy csokit fürdés közben, de ha olyan napjuk volt akkor még kértek csokit utána, és nem nagyon lehetett megértetni velük, hogy csak egyszer jön, így más nasi után kellett még nézni.

Nekünk szülőknek jó volt, azt a kis csillogást a szemükben látni, hogy várják, hogy este legyen, hátha megint jön a kisangyalka.

Én biztosan fogok készíteni idén is egy újabbat, mert a tavalyi kis papírtasakos volt utána szétszedték, meg elhasználták.

Most 4,5 éves a Lányom és 2,5 éves a Fiam, most már szerintem jobban megértik, hogy csak egyszer jön.


Üdv egy Anyuka.

2012. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne nasit hozzon hanem minden estére egy karácsonyi mesét vagy verset.
2012. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezt még átgondolom. Nem saját gyerek számára készíteném, hanem az unokahúgomnak.
2012. okt. 26. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőm kisfiának készítettem amikor 3. éves volt. Minden zsebbe egy mesét tettem. Nem nagy munka akkor miért ne.
2012. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én úgy fogom csinálni a 3 évesemnek, hogy készítek két kis szütyőt, a fiamnak és a 10 hónapos hugának egyet-egyet, és a két szütyő minden nap más dátum mellett lesz. ÍGy minden nap ugyanazt a két szütyőt fogják kinyitni, mindíg csak 1-1 nasi lesz benne, és mivel nem lesz több szütyő, nem lesz több kinyitnivaló, tehát be kell érjék vele. Akkor nem lesz kísértés, hogy más ablakot is kinyisson.
2012. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly volt másfél éves, akkor vettem neki. A csoki nem érdekelte, egyet megkóstolt, kiköpte. Az ablaknyitogatás nagyon tetszett neki, és az is, hogy utána betömte a számba a csokit. Ő már akkor értette, hogy egy ablakot nyitunk ki, utána csak azokat birizgálta, amiket már előzőleg kinyitottunk. Idén tervezek neki csinálni, de nem csoki lesz benn, ő azóta sem rajong érte, én meg annyit nem bírok megenni. Karácsonyi mintás matricákat tervezek beletenni, vagy egyéb apróságot pl: kicsi díszeket, amiket kiakasztunk majd a szobájába.
2012. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!